Zasebnost

Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Špeckahlanje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.947
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2800429] 25.10.19 13:05 · odgovor na: pobalin (#2800319)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 25.10.2019 13:12
[pobalin]
> [najobj]
> ... eh, kaj pa so moji prispevki na totem forumu drugega kot vzgoja in izobraževanje ...

Eh, Youtube mi ob vsakem ogledu predlaga na desetine če ne celo na stotine posnetkov, pa ne bi temu rekel vzgoja in izobraževanje.

> P.S.: da ne bom še enkrat pisal, tole forum.finance.si/?m=...203&single preberi, ker spet jamraš, da te noben ne vzgaja in izobražuje, potem pa povej, če si se ob gledanju posnetka v dobrih devetih minutah o jadranju na tekmovalni jadrnici Malizia II naučil kaj več kot švedska Ekogreta v družbi štirih(!) odraslih ljudi v dveh tednih na valovih Atlantika ...

Naučil sem se, da lahko promo posnetki jadranja z Malizio II izgledajo tudi manj dramatično,
www.youtube.com/watc...6N_-k8YNgU (tale je še posebno primeren za Gretico, ker ima naslov Wie im Flug)
www.youtube.com/watc...NKnDiUnbGA
in da se na njih malo vidi tudi notranjost te "luksuzne" jadrnice. Luksuz je v tem, da očitno zna pluti kar sama, medtem ko skiper pozira kameri v helikopterju ali Gretico uči o okolju prijaznem prečenju oceanov - za izbrance.
... ja, in pri desetinah promo posnetkov jadranja z Malizio II ni niti enega samega samcatega posnetka na valovih sredi Atlantika z Gretico, njenim očetom, snemalcem - WTF, kaj je toti delal 14 dni ? - in dvema skiperjema - en mora počivat - v precej tesnem zunanjem "cockpitu" tekmovalne jadrnice, ki je tako kot še bolj tesno notranje "prenočišče" namenjen samo skiperju, ker obilica dela s komandno opremo in skakanja skiperja sem in tja zaradi obvladovanja tako velike jadrnice za pet ljudi pomeni za vse in vsakogar od njih nevarno gužvo, noben drugi prostor pa na tekmovalni jadrnici ne obstaja, ker je zgrajena izključno za dirkanje, ne pa za luksuzna križarjenja preko oceana ... khmm, če zdaj pozabim, kje in kako je pet ljudi cela dva tedna jedlo, pilo in opravljalo fiziološke potrebe, ker se to ne spodobi snemat niti iz helikopterja, če se že spodobi odraslim moškim razkazovati se pred najstnico ... alzo, če skrajšam, res me zanima, kdo so močni "strici iz ozadja", ki financirajo tako očitno sfejkano sranje - Greta je Malizio II od blizu videla samo takrat, ko so jo najprej pred kamerami na eni strani Atlantika natovorili in potem spet pred kamerami na drugi strani Atlantika iztovorili - če sem se že sprijaznil, da butasta raja z novinarji na čelu vse verjame ...

P.S.: nekaj si se očitno naučil, čeprav se ti zdi, da na youtube ni nič koristnega ...

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(