Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Špeckahlanje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2799521] 18.10.19 13:44 · odgovor na: Gustl (#2799493)
Odgovori   +    1
[Gustl]
Pri tej zgodbi je presenetljivo samo to, zakaj so tako dolgo cakali. Lahko da je prepozno, ker samo rezanje ne bo dovolj.
Ker so imeli in imajo na Petričku glavno besedo samo "najboljši kadri". Zadnje čase so to nekdanje leščerbe iz Delavskega doma. Pred meseci je v podcastu Metine liste Mojca Širok o Delu povedala skoraj vse bistveno že samo z opisom naslovnice.

Še zdaj sem čisto penast, ker so me Delovci nategnili, da sem gledal del direktnega prenosa pametovanja o slovenskem izvozu (jasno, da je nastopal tudi Petrič), ki ga je nekajkrat prekinilo osveževanje Delove strani (jasno, da sredi najbolj zanimivih stavkov). Kreteni! Absolutni kreteni! Ne, kreten jaz, ker sem se pustil nategniti!
Dober komentar (verjetno by Steinbuch): www.portalplus.si/mo...odpuscalo/
Komentar s komičnimi vložki. "Vrhunske novinarske standarde"!?! Dvomim, da je na Petričku deset ljudi, ki jih poznajo in smejo/hočejo uporabljati vsaj zase (Steinbuch included).
je Delo že sedaj večkrat prvenstveno zasledovalo kapitalske cilje in ambicije Stojana Petriča, ki se zadnja leta uveljavlja tudi v gradbeništvu, nekoliko manj pa vrhunske novinarske standarde.
Če že, bi lahko govoril o minimalnih standardih spodobnega žurnalizma. Ti kot insajder na Steinbuchov komentar gledaš drugače, bolj realistično. Mene, ostarelega idealista je pa groza, ko gledam ta absolutni in po črnih napovedih dokončen razkroj enega segmenta družbe, ki se mi zdi elementaren pogoj za njeno higieno.

Enkrat na začetku leta je imel samozadovoljni Ali Žerdin v okviru slavljenja 60-letnice Dela v Cankarjevem domu razstavo časopisnih naslovnic in nekaj klepetalnih večerov z ostarelimi eminencami Dela in slovenske medijske scene. Teme so bile še kar zanimive. Obisk je bil tako slab, da bi se, če bi šlo za kavarniško kramljanje, na koncu vsi (starejši) obiskovalci med seboj tikali... razen enega večera, ko je bilo obiskovalcev (raznih starosti) več kot vstopnic. Nastopila je Zorana Baković in govorila srbsko in vsi smo razumeli in bilo je res fino. To je bila najlepša ilustracija današnje vrednosti lika in dela 60-letnega artritičnega, dementnega Dela.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen