Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-333107 sporočil: 8.271
[Glavni forum] Tema: Ruska plavajoča nuklearka začela pot do Sibirije
[#2790518] 26.08.19 11:28 · odgovor na: (#2790311)
Odgovori   +    1
[alek14]
> [Marburg]
> Preprican sem, da ne ves misliti s svojo glavo. Ti pa tvoj jutub, fakebuk, Instagram, Pinterest in ostali merodajni kanali.
Actally, sem nareil velčeten factchecking vse do študija ionizirajočega sevanja na genetski material in z njim povezanimi reparatunimi mehanizmi v celicah. O tem je obširna znanstvena literatura.

Na območju Černobila so naravoverstveniki opravili več poskusov odkrivanja "škode", ki pa so vsi do zadnjega rezultirali v ugotovotvi, da je največ škode naredil človek s svojo prisotnostjo.
Glede direktnih vplivov kronične izpostavljenosti radijaciji na ljudi pa imamo zelo natančne informacije iz opazovanja astronavtov.
"Obnovljivi viri" pa so moje strokovno področje. Žal tudi tu preverjenja dejstev kažejo na mission imposible. Obnovoljivi viri škodijo okolju in ogrožajo naš obstanek.

Menim, da si ti na vrsti, da opraviš svoj factchecking. Po resnem preverjanju dejstev je možno zgolj tako stališče, kot sem ga naslovil zgoraj (sem sem pred tem menil drugače).
:))))))

Da (SLUČAJNO) ti nisi prejel PREKOMERNE Doze, pa ne mislim ioniziranega sevanja!?

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen