Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[rename]
....od tu naprej je postalo utirjeno, nepovratno.
Ker so volilci tako hoteli.
Tako. Vec cajta ko me ni med mojimi sodrzavljani, bolj ugotavljam da je v Sloveniji vse prav, in vse celo demokraticno po volji vecine, samo jaz sem bil pac vedno precej napacen. Saj sem tudi tukaj napacen, ampak vseeno precej manj kot sem bil v Sloveniji.

Ce bodo dedici sivolasih upraviteljev pasaluka dobro vozili, bo Slovenija druzbeno vijugala nekam v smer italijanske druzbe (ob hotenjih in ciljanju na dansko in svedsko ipd), z negativnimi dodatki zaradi majhnosti drzave, in pozitivnimi dodatki gastarbajterskega pripenjanja na Avstrijo. Ce bodo vozili slabo, pa pac v nasprotno smer - hrvaske in srbske druzbe. Ti dve smeri, pod to plemensko upravo sta edini realni opciji. Cimprej je treba pozabit "Svico" in prostotrzne prijeme na podalpskih lenuhih. Je kontraproduktivno.

Najbolj bizarno je, da ceprav vsi vemo katera smer je boljsa, imamo v medijih, na oblasti, in med ljudstvom (celo med cisto pametnimi ljudmi) cel kup nekaksnega Rusljanja in malikovanja in sanjarij po nekaksnem slovanskem diktatorju ki bi nam, voljnim hlapcem koncno dal samopodobo v obliki avtoritarnega rezima kjer bi si lahko rekli da je "on nas", medtem ko se vozi s privat letalom okoli, mi pa igramo egalitarne hlapce v panslovanskem plemenskem experimentu.

Vedno vec Slovencev bi se slo norost ki se jo grejo Anglezi, ampak zaradi svoje majhnosti kar pod ruskim diktatorjem. (Bos videl da se bodo celo pod tem tekstom javili in zatrdili kako prav imajo!) Rastoca popularnost tega zabitega sentimenta je edina resna nevarnost za zivljenjski standard v Sloveniji.

Groznja partijskim upraviteljem (ki znajo zelo ljudsko gobezdati, hkrati pa dobro vedo, da je njihov kruh namazan iz nemske strani) NI Jansa in Amerika in nekaksni prostotrzniki. Groznja je, da en dripec (lahko ze politicno obstojec) dobi piskavih 100 milijonov ruskega kapitala in na krilih rusofilnega sentimenta pobere parlamentarno vecino in drzavo zacne vlect ven iz Nata in iz nje ustvarja ruskega krta v EU. Najbrz ruski (paradrzavni) kapital sploh ne ve za nas, niti ne vidi potrebe da bi se s tem aktivno ukvarjal, sicer bi se ze zgodilo. Morda imajo dovolj dela okoli svojih meja, tukaj pa Orbana pod komando in hvalabogu nihce nima cajta za dvomilijonsko Slovenijo in njene rusofilne blodnje.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen