Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-333107 sporočil: 8.271
[pobalin]
Ja, za ekoturizem so predvsem potrebni turisti, ki si ga želijo, so ga zmožni in pripravljeni plačati ter dovolj zapolniti kapacitete čez vse leto. Ob tako modrih in nesebičnih nasvetih na daljavo, jaz vedno znova ponovim besede od mene veliko pametnejšega in plodovitejšega moža.

> “Anyone who is willing to work and is serious about it will certainly find a job. Only you must not go to the man who tells you this, for he has no job to offer and doesn't know anyone who knows of a vacancy. This is exactly the reason why he gives you such generous advice, out of brotherly love, and to demonstrate how little he knows the world.”
> B. Traven, The Treasure of the Sierra Madre
Saj morda ekoturistov ni tako malo. Sem spada polovica Nizozemcev, če že ne vsi in tudi po trugih državah bi jih laneš kar nekaj procentov!

Rahlo je tukaj problem morda še nekoliko ne ravno čisto dobro pripravljeno in povezano podeželje med seboj in tudi z lokalnimi skupnostmi.

Drugo pa je seveda čisto državno birokratski turistični aparat in njihovo videnje, dojemanje situacije in turizma! Ampak važno je, da se vidi in sliši za Bled, pa Piran in Postojnsko jamo!

Menda bodo sedaj celo oglaševali kulinariko! :))) No, naj ne pozabijo omeniti medvedjih salam! Menda bodo šle za med! :)))))))

Tudi Volčji Želodeč bi se lahko fino tržil! :))

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(