Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-333107 sporočil: 8.271
[kmetovalec]
> [FrRoSt]
> > [kmetovalec]
> > Pa imaš ti kaj pojma koliko je dodana vrednost pri drobnici in koliko stane pastir?
>
> Nekaj so me na/učili Računati na PRSTE! Samo nisem prepričan, da vedno prav izračunam!!
>
> Zato pa bi tako rad obiskal in se pogovori z temile fanti od fare!
>
> siol.net/novice/slov...deo-500931
>
> Da bi videl in vedel, kako to njim ZNESE! In kakšno računico imajo oni, da ne Jamrajo!?
"V zadnjem času se dogaja, da nas še posebno naravovarstveniki postavljajo v ospredje, postali smo kot nek zid med naravovarstveniki in lovci. A ni tako, da če imamo to mi, lahko imajo to vsi. Tega se ne more iti vsak. Prvič, gre za drago zadevo in se je ne da narediti kar tako. Osnovno sredstvo je ograda okoli pašnika, ki prepreči, da bi živali uhajale ven. Odstrel pa mora država še vedno nujno zagotoviti," pove Andrej.
Se z marsičem STRINJAM!!

Kakor je že predhodni uporabnik ugotovil, morda se sliši in bere malce nenavadno, pa vendar!!: Tudi KMET ne more biti vsak! In zadeve se je potrebno (pravilno) naučiti in pravilno reševati! Očitno to danes ni več samoumevno! Če to povem še malce drugače: Če se mu ne splača redidti drobnice ali česarkoli že, potem naj poseje krompir ali koruzo, pa ne bo imel problemov z zvermi, ampak z drugimi živalmi! in takrat bi bile (določene) zveri njegov naravni zaveznik!

Samo oni, vključno s tem podsindikalnim Bebotom samo jamrajo, da se nič ne da, da nič ne pomaga in da je potrebno vse pobiti (ustrezni forumaši!)! Če malce pretiravam.... Je pa to široko področje, tudi kar se tiče prava in naše pre/zapletene in pravne države. Sqamo, kot sem že napisal, Bebotov je veliko preveč!! In, z veseljem bi se prijavil na delavno mesto pastirja, če bi bil kje ustrezen razpis, pa ga nisem našel! Če bi se za nekaj mesecev odcepil in bil v družbi živine in zveri, bi bil zame že kar luksuzen dopust!! :)

Naj si vsak ustvari svoje mnenje, ali je tip gladek!:)):

4d.rtvslo.si/arhiv/s.../174631538

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(