Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
Zadnja sprememba: najobj 01.07.2019 11:32
[1219SI1]
Spoštovani komentatorji!

Zanimivo je brati komentarje oseb, ki kandidatko poznajo iz medijskih objav, ki so daleč od resnice. Sam medijskim zapisom ne verjamem, ker vem kaj so objavljali o meni. Čiste laži, znanih novinarjev. Gospa Gordana Kalan Živčec je bila obsojena za minorno zadevo, za katero sploh ne bi smela biti obsojena. Žal je takrat medijski linč naredil svoje. Če bi njeno obsodbo primerjali z oškodvanjem državnega premoženja preko dokapitalizacije bank in zgrešenih investicij, bi ostalih brez večjega števila politikov, če bi sodišča uporabila identična merila kot so jih pri njej. Torej, ko mediji ustvarijo afero, se zgodi tisto kar mediji želijo. Zato menim, da je ona najboljša in najprimernejša kandidatka za to mesto, saj zdravstvo pozna do potankosti in boljše/ga od nje minister ne bo našel.

Pozdrav vsem.

Ivan Simič
... holy shit ! ... alzo, če jaz zdaj vas prav razumem, imate vi očitno zelo svoboden pogled na slovensko zakonodajo, če vam je normalno, da je gospa GŽK kot direktorica javne ustanove ZD Izola, ki NI POOBLAŠČENA za izvajanje bančnih poslov, kar garancija ziher je, dajala garancije v imenu te iste javne ustanove ZD Izola ... khmm, če zdaj pozabim, da bo gospa GŽK kot direktorica javne ustanove UKCL lahko svojim prijateljem za izvajanje njihovih privatnih poslov dajala še višje garancije, ker se v UKCL obračejo dosti večje vsote javnega denarja kot ZD Izola in lahko gospa GŽK po vašem mnenju svobodno upravlja z njimi ...

P.S.: gospa GŽK je kot direktorica javne ustanove ZD Izola imela srečo, da pri njenem poslu z nedovoljeno garancijo ni bil nihče oškodovan, kar pa ne pomeni, da ni kriva za kršenje zakonodaje ... khmm, ker namreč jaz pred leti tudi nisem nobenega - nikjer v bližini ni bilo nikogar - ogrožal kaj šele poškodoval, pa so mi zaradi prehitre vožnje policaji opalili 250 evrov kazni in še 3 kazenske pike povrhu ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen