Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek V Mariboru napad na okrožno sodnico

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

sopranos sporočil: 11.404
[Glavni forum] Tema: V Mariboru napad na okrožno sodnico
[#2780016] 18.06.19 15:49 · odgovor na: Endimion (#2779858)
Odgovori   +    3
[Endimion]
Ampak... kaj pa je v objavljenem takega? Kakšen Kardashian style? Jaz ne vidim kaj dosti gole kože in buhtecih josk in riti. Fotke so solidno okusne.

Namigovati na njeno poklicno (ne)integriteto zarad tega ker je imela gelipterja (bojda) je pa zelo poševno....
Mah, lej, ne more biti kar vsaka smrklja in smrkavec sodnik. No, v Sloveniji je to možno. V moje vrednostnem sistemu morajo biti pa sodniki ljudje, ki so že nekaj dali skozi v življenju. In ja, ena taka frajlica kot je ta sodnica pač ne more resno soditi. No, saj je takih kot je ona veliko. Samo ker ni nobene strokovne integritete in norm, ampak je vse ena sama trgovina, so potem te frajlice ko malo odcvetijo še toliko hujše.

Ampak poglejva to z druge strani. Od osamosvojitve do pred nekaj leti se je sodnike pustilo povsem na miru. In kakšen je bil rezultat? Iz leta v leto večja greznica. Rezultati govore sami zase. In dokler ne bodo stvari izboljšali, dokler ne bo več strokovnosti, samokritičnosti, izločanja plevela, argumentiranja odločitev itd., toliko časa jih bom jaz neusmiljeno kritiziral. Verjetno kdaj tudi neupravičeno. Ampak če se bodo branili na tako vzvišen način kot do sedaj, potem rezultatov in podpore javnosti ne bo.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen