Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.926
Zadnja sprememba: najobj 23.05.2019 11:18
[bc123a]
> [najobj]
> P.S.: razen dvometrašev zaradi za njih prekratkih postelj še nisem slišal nikogar, ki bi se pritoževal nad kvaliteto postelj, kaj šele da bi na osnovi postelj izbiral hotele ... jebiga, nekdo rad spi bolj na trdem, drugi bolj na mehkem, tretji nekje vmes, tako da mi res ni jasno, kako bi hotelirji lahko ustregli vsem ...
Ja, ti si pa tipicni slovenec. Ne mislim nic slabega, ampak zakaj mislis hotelske verige reklamirajo postelje? Ker je to normalno pomembno recimo za ljudi ki dosti potujejo, in recimo v ZDA je to stalnica.

businesstravellife.c...otel-beds/

Ja, tezko je to dopovedati enemu slovencu, ki za nobeno sluzbeno pot nikoli nikjer ne prespi, ker je slovenija tako majhna.

In hudo je ce "turisticni delavci" razmisljajo tako kot ti.
... ja, ampak kaj je to "The Best Hotel Beds for Business Travelers", če pa en biznismen rad spi na bolj trdem, drugi bolj na mehkem, tretji pa nekje vmes ? ... khmm, ker o tem govorim in s to raznolikostjo želja - če s trdo ali mehko posteljo kdo res komplicira - istega tipa gostov imajo verjetno težave vsi turistični delavci po celem svetu in ne le v Sloveniji ...

P.S.: ker ne vem, kakšen je tipičen Slovenec, sebe ne morem opredeliti, je pa res, da narava mojega dela ne zahteva glih dosti službenih poti, na vseh seminarjih v tujini pa Hilton, Sheraton, Hyatt, Marriott - če so v krajih mojih službenih poti sploh obstajali - iz tvojega linka niso bili med hoteli, ki bi mi jih delodajalec plačal ... jebiga, pač nisem tako pomemben, da bi bilo pomembno - če si trdo ali mehko posteljo ob prihodu v omenjene luksuzne hotele res lahko izbiraš - kje prespim, ker zaradi celodnevnih opravil kaj več od spanja in zajtrka na službenih poteh v hotelu nikoli nisem rabil in je bila ugodna lokacija hotela bolj pomembna od luksuza ...

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(