Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.922
Zadnja sprememba: najobj 14.05.2019 10:36
> > Špekuliram: Če bi bil jaz vrhunski čelist in bi npr. v Carnegie Hallu igral čelo pod taktirko Zubina Mehte ob tem pa tudi predaval na Univerzi, koncertiral po svetu in snemal v studijih, ter bi v zgoraj navedeni svoji in delodajalčevi zdravstveno zavarovalni premiji upošteval tudi določen nadstandard (stroški izpada dohodka zaradi bolezni, nadomestilo bolniške,...) ali nezgodno zavarovanje (za poškodbe prstov, rok, ....) potem zgornja zgodba ne bi povedala prav nič. Kvečjemu bi iznakazila realnost.
> ... čuj, ampak naslov članka ni "Vrhunski mimoidoči čelisti, preselite se v Ameriko, tam je vse boljše! Larifari.", temveč je naslov "Mladi podjetniki, preselite se v Ameriko, tam je vse boljše! Larifari." in o tem (= običajnih mladih ljudeh) govorita Matija Goljar in galfaganel, če sem oba prav razumel ...
>
> P.S.: če pustim slehernike, o katerih govori članek in grem k vrhunskim posameznikom - ker je v članku omenjena NBA - bi ti celo vrhunski košarkar Goran Dragić s svojo za razliko od Luke Dončića s trnjem posuto kariero v NBA znal povedat, da Matija Goljar in galfaganel z "larifari" nista tako zelo sfalila, kot je mnenje one naduvane glupače z začetka članka in vrhunskih - očitno noben od njih noče v Ameriko - podjetnikov na totem forumu, tako da tudi tota tvoja primerjava z vrhunskim čelistom pravzaprav ne pove nič ...
Jaz sem samo napisal kaj počne Gal Faganel in pošpekuliral, da je njegova zdravstvena polica lahko specifična in je povsem možno, da ne more služiti kot objektiven vzorec...

... alzo, če ti to zdaj nisi prav razumel, me niti ne čudi preveč...
... čuj, mimoidoči ... evo, glih zato pa jaz vedno napišem "če sem prav razumel", da potem ni nepotrebnih nesporazumov, kot je bil nesporazum tudi tokrat, ko ti mene (namerno ?) nisi razumel ... khmm, ker jaz namreč ne pišem o specifičnem zdravstvenem zavarovanju specifičnega posameznika, ampak pišem o splošnih vsem dostopnih pogojih za uspeh v Ameriki, o katerih pišeta Matija Goljar in galfaganel in ki so zelo trdi celo za tako vrhunske posameznike, kot je že omenjeni Goran Dragić ...

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(