Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Špeckahlanje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2771912] 25.04.19 14:57 · odgovor na: (#2771742)
Odgovori   +    2
[abohte]
> [pobalin]
> > [crt]
> > > [pobalin]
> > > Pred časom sem tukaj že špecal nenavadno dogajanje okrog nemškega Wirecarda. Na zelo kritično pisanje FT se je odzval nemški Bafin s preiskavo
> > ... pisanja, ne firme....
>
> Stimmt. Bei uns ist immer alles in ordnung. Dokler kakšni zoprni Ameri ne odkrijejo kakšnih skritih štinkoksidkontrolferderberjev ali geldvašmašinerajev.

V vsakem primeru: "Im Westen nichts Neues" :)
Uno Leninisticno temo so mi zaklenli prec po mojem monumentalnem komentarju, pa se ne morem vec oglasit, fuck it, krivica na svetu, tobimoralaureditidrzava, tojemoznosamovsloveniji.

Kratek odgovor na funkcije foruma in ignore etc - jaz ljudi nikakor ne ignoriram, ker imajo drugacno menje od mene - zato tebe recimo ne ignoriram, pa renama ne, pa endimiona ne, pa mimobezecega ne, pa braneta ne, pa se marsikoga ne.

Jaz mam na ignore v glavnem bedake in kretene, in oni stevilkasti je obojno, nisem ga jaz naredil takega. Izjemoma imam na ignore koga ki ni bedak in ne kreten, je pa izredno nadlezen in mora vsakokrat nekaj objestivizirati in mu ni konca in kraja.

In se strinjam s teboj, ta funkcija, kot tudi klestenje mase s cakalnico, so fantasticne funkcije in edini razlog, da se tukaj sploh oglasati, in ne vsega skuapj prepustiti fb commentfeedom pod clanki.

O tvojem miksanju slovenistana in resnih drzav in njihovih tezav pa bom moral enkrat cez par dni, ker se mi bo utrgalo businesswise tukaj na svobodi. Nocejo placat, klicem albance situation :-)

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen