Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

macon sporočil: 12.861
[Glavni forum] Tema: Zagorelo v pariški katedrali Notre Dame
[#2770691] 18.04.19 15:48 · odgovor na: FIN-466864 (#2770535)
Odgovori   +    0
[FIN-466864]
> [macon]
> > [FIN-466864]
> > > [macon]
> > > > [pobalin]
> > > > > [NemirniTujec]
> > > > > Zato ob priliki ovekovecimo svobodni govor nadvse pomembne demokraticne opozicije v ljudski republiki Sloveniji, ki sem ga sam zasledil na rtv
> > > >
> > > > Džizs, nisem ti verjel, sem šel preverit. Džizs!
> > > >
> > > > Zdaj si pa predstavljaj, da ta stranka, ki je na zadnjih volitvah dobila največ glasov, prevzame oblast in se začne ukvarjati s tako posvetnimi zadevami kot je zakonodaja o varstvu pri delu. Zdaj menim, da bi morali tujim (bosanskim, albanskim, muslimanskim itn.) delavcem absolutno prepovedati ukvarjanje s švasanjem (požar v Mercatorjevem skladišču), vožnjo težjih vozil (Nica, Berlin) itn. In potem bi bila Moja Dežela spet varna in sproščena.
> > >
> > > Ne bluzi, dejstvo je, da obstajajo prizadetki z bradami do popka, ki bi radi na silo uvedli Alahovo kraljestvo na zemlji. To nima zveze z vsemi tujci počez in podolgem.
> >
> > pozabil sem dati link: www.youtube.com/watc...T-zmlrpA4k
> > vsi smo bili tiho!!!!!
> > vse se je začelo mnogo prej kot vi mislite....!!!!????
> >
> >
> > Lp
>
> Seveda, seveda, Srbi so začeli kosovski apartheid okoli leta 1982 in je trajal okoli 20 let. Tole kar kažeš je pa kar posledica in ni prišlo iz jasnega neba.

seveda, seveda francozi tud že oooohhooooooo lep čas gazijo po severni afriki,
in če je potem po tvoje bi morala francija opravičeno goreti...WTF
ma ne me *ebat...vse prenesem vse ....samo dvojna merila mi grejo na bruhanje....
ne model "srbi" so bili zopet zadnji steber pred pravim vdorom v evrop(še to ne se upam napisat kaj)....še nas čaka nič ne skrbi v srbij pred 20 leti pri nas pa pride čez "20" let enkrat že ziher....samo oči je treba odpreti.
seveda, če hočeš


Lp
Malo si pobrkljal, ampak te razumem, sem že navajen.

Albanci recimo stoletja živijo na Kosovu, Alžirci pa ne v Franciji. V Alžiriji so se zmenili v šestdesetih. S tem začni pa si malo popravi predstave.

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(