Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[Glavni forum] Tema: Zagorelo v pariški katedrali Notre Dame
[#2770305] 16.04.19 21:24 · odgovor na: (#2770293)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: anon-207617 16.04.2019 21:29
[rename]
BM Turk je zivel in studiral v Parizu; ima zame sicer prevec bremena uzaljenosti do slovenske politike (zato tudi udrihal po sopriimenjaku), ampak mislim, da razmere pozna vseeno bolje od tvojega brata iz Marseilla :-P
No hard fellings :-)
jaz bi rekel, da je vprasljivo, ce univerzitetni profesor francoske knjizevnosti res pozna "razmere" izven knjizevnosti - posebej neprepricljiv mi je ravno zaradi stvari, zaradi katerih tebi JE prepricljiv. Skratka, govori predvsem to, kar ksenofobni slovenci zelijo slisati.

P.s.: Puske(*) so pa vedno napolnjene, saj ves, neprijatelj uvjek vreba :-P
(*) za home defense je po mojem sicer bolj primerna pistola, ampak predvidevam, da si se bolj figurativno izrazil.
Zato pa pravim - moj brat je tukaj in zdaj - oziroma tam in zdaj - na terenu - in ko bodo ahmedi krenili zec padsko nizino, bo lahko porocal, ali bo slo s pistolo, ali je treba postaviti okope in napolniti zaloge za avtomatsko dolgocevno orozje :-)

edit: sem zdaj govoril z njim, in pravi, da je francosko intifado najprej treba pol ure izobrazevati, kaj je to slovenija... in po tem nekako razumejo, da smo slovenci rusi.

#islamizacija :-)

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen