Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Večji del Venezuele znova v temi

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.922
[Glavni forum] Tema: Večji del Venezuele znova v temi
[#2768925] 10.04.19 12:42 · odgovor na: mimoidoci (#2768885)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 10.04.2019 12:43
[mimoidoci]
> [najobj]
>
> P.S.: če bi bili v Venezueli izpadi elektrike zaradi zanemarjenega energetskega sektorja, bi bili izpadi za vedno, ne pa vsake toliko časa ... khmm, ker ko nekaj crkne, crkne za vedno ...
Da ne boš potem rekel, da sem te jaz proglasil za budalo.
... čuj, na totem forumu je kar nekaj štromarjev, ki ti bodo lahko povedali, če se da sabotirat elektroenergetski sistem v Sloveniji, da vsake toliko nekje nekaj izpade ... khmm, ker jaz tega res ne vem, vem pa, da se v vsesplošno računalniško povezanem svetu na daljavo da naredit marsikaj, pa zdaj sploh ne mislim na Putinovo izvolitev Trumpa za ameriškega predsednika ...

P.S.: če bi jaz hotel razjebat Madura, bi delal točno tako, kot se dogaja v Venezueli ali če povem drugače, bi ga počasi pacal na malem ognju, da bi ga razpizdena raja čez nekaj cajta sama odnesla ven ... no, je pa fajn, da je na totem forumu toliko stručkotov za Venezuelo in pravzaprav ne razumem, zakaj tuji dopisniki sploh hodijo v Venezuelo, če pa na totem forumu lahko vse izvejo iz prve roke ... aja, in da ne pozabim, hvala za prijazne besede ...

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(