Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

FIN-385960 sporočil: 165
[NemirniTujec]
> [rename]
> Midva se ocitno res ne razumeva....no, logicno, ce pa iztrgss iz konteksta en sam stavek, pa se tega ne v celoti....tko,da -> regrat.

Ko tako radikalno posezes po regratu vem da sva nekje imela tik v komunikaciji, ne v mnenjih samih. Jaz sem hotel skoncentrirati tvojo sirino v stavek "dohtarjem gre za denar" - s katerim se strinjam!

Ce si hotel povedati da jim gre za kaj drugega, resnicno nisi bil najbolj jasen.

Ko smo enkrat pri tem (da dohtarjem gre za denar - morda tu pa tam se za druge reci, but mostly, money) jaz nadaljujem, da je slovenska demokraticna volja taka, da raje crknejo pri mesarju, kot da dohtarjem dajo denar, ki ga dohtarji hocejo.
Prav razmislit sem moral, kako se počutim ob tem. Užaljen - ne, prizadet - ne, mi je vzelo voljo - ne ..... mi je pa vzelo malo veselja in morda se počutim malo neumno. 2/3 oddelka nas ima najmanj 50 neplačanih, sproti brisanih nadur vsak mesec, ker pacient ni tekoči trak, ki ga zaustaviš in nam ni vseeno kako je zanj poskrbljeno ob odhodu. Čas za vsakodnevno izobraževanje stlačiš nekam pred družino in sprostitev. Denar, ja, to bo to.
Kdaj drugič se lahko pogovarjamo o tistih oddaljenih z vrha lestvice. Nekaj jih je, ki gredo lahko kamorkoli si zaželijo za plačo faktor 10. Itak imamo demontirano medicino od faksa dalje in če gredo oni grem tudi jaz raje ustvarjat tja, kjer to cenijo. Bolni ljudje so povsod enaki. Spol, starost, rasa, narodnost, državljanstvo,... so nepomembni.
Če je pa vaš kriterij skrajen 1%, potem pa seveda - leni, zlobni in nori na denar.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen