Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

sopranos sporočil: 11.404
Ja, naša politična levica in desnica sta po ekonomskem programu etatistični.

Čeprav meni je program NSi in tudi to kar so do sedaj zagovarjali še najbližje normalnosti.

Ja, če bi obstajala stranka, ki bi bila bolj liberalna, bi jo zagotovo podprl. Ampak je žal ni. Med vsemi parlamentarnimi strankami je NSi še najbližje liberalni stranki.

Če bi se NSi odrekla besedi krščanski v svojem imenu, bi zagotovo dobila vsaj nekaj % več. Tudi sam sem imel kar nekaj let problem podpreti NSi ravno iz tega naslova.

Čeprav niso vsega pri nas krive samo politične stranke. Se mi zdi, da večji del krivde nosijo mediji. Ker se obnašajo izredno dvolično, neprofesionalno ter ideološko. Pogosto lahko vidiš kako usmerjajo debate, ali kako jih uokvirijo. Konec koncev tudi iz česa delajo afere in katere zgodbe pustijo pri miru.

Se mi zdi da so precej sokrivi tudi podjetniki, ki so lepo tiho in zoper pogrom, ki se dogaja zoper njih, nič ne ukrenejo. Lahko bi tudi finančno in kadrovsko podprli stranke, ki zagovarjajo bolj propodjetniška stališča.

Recimo ljubljanska kvazi-podjetniška scena je dobesedno zlizana z SD. Kako naj jaz nekega direktorja jemljem resno, če pa podpira SD?

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen