Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.926
Zadnja sprememba: najobj 14.02.2019 19:44
> ... čuj, mimoidoči ... evo, jaz te z aktualnim stanjem v Venezueli sicer ne morem seznaniti, lahko pa te seznanim s prihodnjim, in sicer da bo v imenu "demokracije za nafto" v Venezueli prelite kar nekaj krvi, ker brez ameriške vojaške agresije si Cerar priznanje "predsednika" Guaidoja skupaj s svojimi "demokratičnimi" zavezniki lahko vtakne v rit, od koder so ga Američani potegnili, da bi se z njegovo pomočjo polastili venezuelske nafte ... khmm, ker namreč razen ameriških TV kamer ameriški pajac Guaido v Venezueli pod svojo kontrolo očitno nima nič ...
Morda bi pa ti komentiral linke, ki sem jih nalimal? Kot dialektični materialist vseskozi limaš ZDA zle namene, čeprav je Chavez njihovim firmam nekoč nacionaliziral naftarsko lastnino in imajo po mojem vso pravico zahtevati jo nazaj.
... OK, dialektični materialist mi nikoli v življenju še ni noben rekel in res ne vem, s čem sem si to častno titulo zaslužil ... no, ampak če te zanima, kako gledam na ameriško "lastnino" v Venezueli, sem zadnjič tukaj forum.finance.si/?m=...515&single nekaj napisal, kako bi bilo z ameriško "lastnino" v Sloveniji, ker nafte hvalabogu nimamo ...

P.S.: kot sem rekel, nimam pojma - nisem edini - kaj se res dogaja v Venezueli, definitivno pa vem, kaj se je zgodilo v Sloveniji pred tričetrt stoletja, ko je takrat tuji diktator teroriziral domače prebivalstvo, pravtako pa vem, da ima Južna Amerika bogato zgodovino gverile, ki se je vedno uprla terorju ... khmm, pa jaz v Venezueli ne vidim nobenega upora, terorja nad domačim prebivalstvom pa je - kot pišejo zahodni mediji - že nekaj let več kot preveč ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen