3 ure
Prvi kitajski vlaki je prispel v Luko Koper, po Srbiji bo vozil 200 na uro
4 ure
Najbolj brani članki danes
5 ur
Nemci so lani izvozili približno dvakrat več avtov kot so jih uvozili, največ so jih prodali Kitajcem
7 ur
Od polnoči nižje cene goriv, najbolj se bosta pocenila dizel in kurilno olje
8 ur
Stanovanjska posojila: katera banka vam zdaj ponuja najnižjo fiksno obrestno mero
9 ur
Razpisanih je pet milijonov evrov za namakalne sisteme
9 ur
Zakaj minister Bojan Kumer nima moči, da bi prestavil zaračunavanje omrežnine po novem 4
10 ur
Misterij donosnosti pokojninskih skladov 3
11 ur
NASVET Kaj morate storiti do 1. julija, da bo Googlova analitika še naprej delala brez težav
12 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
12 ur
Vlaki SŽ vozijo iz Ljubljane v Gradec in iz Ljubljane v Beljak
12 ur
Dobre novice o finančni stabilnosti: kaj pa lahko skrbi banke, njihove delničarje, politike in ljudi?
12 ur
Peking gradi plavajoče jedrske reaktorje za napajanje vojaških baz v Južnokitajskem morju
12 ur
Kako poteka Woodstock kapitalistov Warrena Buffetta
13 ur
Zasebna omrežja 5G kot gonilo razvoja pametne industrije
13 ur
Utrip iz Gornje Radgone
16 ur
Kolumna o vinu: Kaj čaka modro frankinjo v Sloveniji?
16 ur
Kaj prinaša digitalna avtocesta, s katero smo se po besedah predstavnika Darsa uvrstili v vrh Evrope 4
17 ur
Spremembe v delovnih okoljih: kako digitalizirati fleksibilne oblike dela (Oglas)
21 ur
Vloge gospodinjstev februarja krepko navzdol, »krive« so ljudske obveznice

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

robi2107 sporočil: 4.272
Zadnja sprememba: robi2107 11.02.2019 15:53
[najobj]
... eh, pa saj ti v bistvu nisi nič drugega napisal, razen da si se malo bolj razpisal ...
čuj, to ravno no bo držalo. Tota tvoja teza je bila, da
... toti idejni očetje EU niso naredili nič drugega, kot onim drugim ni ratalo ob prvem poskusu "širitve EU" na vzhod pred skoraj 80 leti, ker se takrat idejni očetje EU v Berlinu, Parizu in Londonu med sabo niso uspeli do konca zmenit
jaz sem ti pa odgovoril, da se je idejnim očetom EU takrat za Slovane in za vzhod gladko jebalo in so imeli pred očmi popolnoma druge cilje. Sem ti potem tudi orisal, kako in zakaj je do tega prišlo. Ne pozabi, da si ti odgovarjal na mojo trditev glede namena ustanovitve evropske integracije, glede katere imamva zelo različne poglede. Se pa strinjam s tabo glede Junkerja. Pa lahko se strinjam s tabo, da so toti novi postblokovski političari (ne pa idejni očetje EU!!!) medse sprejeli vzodnjake in balkance (ergo, opravili širitev na vzhod), kar pa se jim zdaj bridko maščuje, ker bodo balkanci in vzhodnjaki vse razjebali.
P.S.: ker si se preveč zagrel, sploh nisi opazil, da si pisal sam sebi, ampak ker je post tako dolg, ga nisem mogel spregledat ...
Sem opazil, ampak se mi ni zdelo vredno, da bi šel svojo napako popravljat in te na moj odgovor opozarjat, ker ga boš itak tako ali tako opazil sam, z njim pa se boš potem bodisi strinjal, lahko pa tudi ne. Le da sedaj glede tega nisem čisto prepričan, ker praviš, da sem pisal isto, kot trdiš ti, čeprav to ni res.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen