Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
Zadnja sprememba: najobj 07.02.2019 09:53
[PyotrNovak]
KARKOLI napišeš, "gospod" bo v par mesech v Moskvi, ali pa čez eno leto na kandelabru.

Jebat ga, težka je revolucionarska. Ljudi brcaš in tepeš v lepšo prihodnost, a oni nehvaležni kot so, tega NOČEJO.
... OK, da si midva nekaj razjasniva ... čuj, ker z Venezuelo na drugem koncu sveta nimam nič, je meni načeloma vseeno, če je predsednik levičar Maduro ali desničar Guaido in je zaradi mene lahko predsednica tudi Strojanova Elka, ker je v svoji ciganariji že dolgo navajena na sirotinjo ... no, definitivno pa se mi neizmerno gnusi, ko se pod krinko boja za demokracijo Američani hočejo polastiti njihove nafte in ko tega niti ne skrivajo več, se celi "demokratični" svet Američanom prikloni v upanju, da bo kaj nakradene venezuelske nafte grelo njihove požrešne smrdljive riti ...

P.S.: ker ti očitno gledaš na Ameriko z očmi fanatičnega navijača fuzbala in ker se jaz zanimam za fuzbal in so mi razmere med navijači znane, te po svoje razumem, da sovražiš vse, ki ne navijajo za tvoj "klub" ... khmm, čeprav jaz kot navijač Maribora niti slučajno ne sovražim nikogar iz drugih klubov, ampak sem tudi do "mojega" Maribora zelo kritičen, ker samo tako - če bi seveda jaz lahko na kaj vplival - je lahko Maribor boljši ...

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(