Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
Zadnja sprememba: najobj 06.02.2019 19:38
[sajmonelavesela]
> [najobj]
> > [sajmonelavesela]
> > > [najobj]
> > > ... ja, ker so najmočnejši, imajo Američani pravico, da v tujih državah odstavljajo in nastavljajo voditelje ... eh, jebiga ...
> > >
> > > P.S.: pravica močnejšega velja v živalskem svetu, ampak pustimo malenkosti, ko gre za demokracijo ... khmm, močnejšega ..
> > Daj ti meni nekaj povej, kako je chavez sploh prišel na oblast? Spontano pa to?
> >
> > www.reuters.com/arti...PF20090910
> >
> > Chavez’s move to recognize Abkhazia and South Ossetia is a rare diplomatic success for Russia, which has tried for over a year to persuade its allies to follow its lead and treat the two small regions as sovereign. Only Nicaragua had agreed so far.
> >
> > themoscowtimes.com/a...avez-22142
> >
> > globalnews.ca/news/4...-security/
> >
> > A ni hudič v teh detajlih? Torej po tvoje rusi lahko nastavljajo voditelje v južni ameriki, ameri pa ne? Ali te samo ameri motijo?
> ... čuj, ker očitno nisi opazil, je to forum.finance.si/?m=...625&single osnova za moj komentar, tako da verjetno samo ti veš, kje si našel Ruse, ki že zelo dolgo niti s Kubo nimajo nič, kaj šele s celo Južno Ameriko ... khmm, razen če ti prijateljske odnose med državami enačiš z nastavljanjem voditeljev in imaš potem probleme z voditelji v Sloveniji, ki ima kljub ponižnemu hlapčevstvu EU in ZDA presenetljivo dobre odnose z Rusijo ...
>
> P.S.: ker očitno nimaš pojma, si tukaj en.wikipedia.org/wik...h%C3%A1vez lahko prebereš, kdo je bil Hugo Chavez in kako je na volitvah(!) en.wikipedia.org/wik...l_election prišel na oblast ... khmm, za razliko od Američanov demokratično nastavljenega samooklicanega Guaidoja ...
Kolikor mi je znano, ameri in praktično cel zahodni svet podpirajo čimprejšnje volitve, ne pa da so kar nastavili samooklicanega Guaidoja za predsednika. Če uporabim tvoje besede - z njim so v zelo dobrih prijateljskih odnosih.

Če bo Guaido novi presidente, bo to potom volitev, ne pa dekreta od zunaj, kot si zapisal ti:

> > > ... ja, ker so najmočnejši, imajo Američani pravico, da v tujih državah odstavljajo in nastavljajo voditelje ... eh, jebiga ...

Ko v par letih pobegne 10% prebivalstva iz neke države, je čas da tudi največjim navijačem potegne, da je nekaj narobe s politiko v tej državi. Volitve so najmanj potrebne, če ne že pozne. A ker iz zgodovine prekleto dobro vemo, kakšno je praktično stališče komunistov do volitev

sl.wikiquote.org/wik...ane_Dolanc

je lahko samo dobro, da jim svetovne velesile gledajo pod prste.

Da smo slovenci v prijateljskih odnosih z rusijo in ameriko, je pa zelo kul, naj tako ostane, malo je takih držav. Upam da bodo tudi rusi in ameri enkrat začeli na novo. To bi bil čisto drugačen svet.

Samo na koga bi ti potem pizdil da vplivajo od zunaj? Kot da je zgolj pozivanje amerov k spremembi zunanji vpliv, branjenje statusa qou rusov pa ne - to je ali logični nesmisel ali navijaštvo, oboje ustreza.
... čuj, kolikor vidim, že spet nisi videl bistva forum.finance.si/?m=...625&single mojega komentarja, tako da se sploh ne čudim, da ne vidiš bistva "demokracije" v Venezueli, kot ga je Trumpov svetovalec John Bolton tukaj priceofoil.org/2019/...venezuela/ prostodušno pojasnil z besedami "Last month, Bolton told Fox News: “We’re in conversation with major American companies now. I think we’re trying to get to the same end result here. … It will make a big difference to the United States economically if we could have American oil companies really invest in and produce the oil capabilities in Venezuela.” ... ne, ti tega ne vidiš, ampak ti to celo vidiš kot moje navijanje za Ruse, ki si jih že spet potegnil od nekod, ko samo ti veš od kod ...

P.S.: ostalega ne bom komentiral, ker vidim, da bolj slabo vidiš, meni pa se s tvojim premikanjem tarče ne ljubi nategovat do onemoglosti, jebiga ...

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(