Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

robi2107 sporočil: 4.272
[kren]
Karbonsko kolo imaš? Zakaj pa tega nisi takoj povedal? To je pa čisto nekaj drugega. Oprosti ker sem ti rekel zastonjkar :-P
Ne za opravke, sicer pa to nima nobene zveze. Zdaj ti tole obračaš kao na humor, ampak tisto tvoje izvajanje prej se je vsaj meni zdelo mišljeno povsem resno. Po tvojem dosedanjem izvajanju so zastonjkarji VSI kolesarji, ker bi samo filali gume, tankali pa nič. Si pa očitno v svoji zelotski mržnji do njih pozabil:

1. da so oni skoraj brez izjeme TUDI vozniki avtomobilov,
2. da tudi oni pogosto trošijo na pumpah, kadar so na poti (pač za druge reči),
3. da se tudi kakšen voznik MV včasih na pumpi ustavi SAMO zato, da bi dofilal gume,
4. da marsikdo od Petrola kupuje kurilca in pa kaj, kar s pumpami sploh nima nobene zveze (recimo štrom) in s tem Petrolu ustvarja profit.....

Da ne naštevam dalje. Praktično vsak izmed nas ima s Petrolom kakšen posel, zato je po mojem upravičen tudi do uporabe tistega jebenega kompresorja. Sicer se bi pa vsa absurdnost tvojega razmišljanja s tem v zvezi pokazala, če bi namesto kao humorja raje poskusil odgovoriti na prej zastavljena vprašanja.

Zaključujem to debato, ki je niti nisem imel namena voditi, ampak si me pač izzval. Moja izvorna poanta je bila, da VSI vozniki VSEH možnih prevoznih sredstev od Petrola pričakujemo, da bo prvenstveno servisiral naše potrebe na cesti, ne pa da se je spremenil v trgovca z dragimi čipsi, čokoladami, bureki, ozimnico in kaj vem čem še, stvari, ki jih vozniki potrebujemo, pa ne prodajajo celo, če nosijo njihovo blagovno znamko. Še zdravstveno zavarovanje pa exotična letovanja naj začnejo prodajati. A res TO rabimo vozniki???? Ko jih jebe s takimi "servisi". Če se mislijo tako iti servis voznikov, je treba Petrol takoj prodati nekomu, ki ve, kaj ljudje na cesti rabijo. Sedanji lastniki Petrola pa naj potem svoje pičkarije prodajajo, komur hočejo. Over and out.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen