Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-186196 sporočil: 2.052
[jezdec666]
Vprašanje kaj bo. Po mojem samo krajša korekcija zaenkrat. Razmišljam o zlatu, kaj misliš glede tega? Zanimivo sicer, kdo je največ nakopičil zadnje leto.

spx: zaenkrat mislim pocakat do cca 2.200, ce bi pa prej prislo do odboja, dvomim da imel kaksno vecjo tezo. pricakujem pa, da se bo streljalo iz vseh kanonov ko bo enkrat zagazil pod 2.200. ta tip je sicer danes spet postal dobro robo, mi je vazen vir:

twitter.com/mcm_ct/w...th_replies

zlato: ne vem. sam sem su not lani poleti (fizicno) in ce bi zdaj prodal, bi bil glih na nuli s pokrito provizijo. ni vec tako poceni kot je bilo npr. se letos poleti. imam stalno na ucu da dofilam s papirnatim, ampak se mi zdi se prezgodaj. plus tu moras zelo upostevati svoja pricakovanja glede gibanja eurusd, ker pomembno korelira.

mi je pa dosti bolj vsec srebro trenutno in sem long slv, npr. ce pogledas gold2silver ratio je blizu rekordnih vrednosti. srebro se mi zdi en najbolj perspektivnih pasivnih spilov ta moment in tudi tehnicno zgleda zelo eksplozivno navzgor, npr. na 1-tedenskih sveckah.

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(