Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-333107 sporočil: 8.271
[abohte]
> [FrRoSt]
> > [macon]
> > Nimaš desetkrat večjih izgub proti petkrat šibkejšemu sovražniku, če nisi:
> >
> > -Zuluji, ki s kopji in ščiti iz kravje kože jurišajo na angleške strojnice malo pred 1900
> > -popoln generalski idiot, ki z lastnimi ljudmi dela kot s smetmi.
> >
> > Ker ne vidim Zulujev, ostane samo druga opcija: totalni sovjetski generalski idioti.

Tvoja izpeljava v smeri pretiravanja je, sem prepričan, blizu zgolj tebi. Če hudiča ne bi sklenila pakta o nenapadanju, 2. svetovne vojne v takšni obliki ne bi bilo. Da je SZ podpihovala tlečo žerjavico, je pa seveda jasno.
Menda res! Blizu je zgolj meni: :)

Kakor je menda blizu vsem ostalim, da je ravno ta sporazum o paktu o nenapadanju ustvaril to žerjavico, in vsa zahodna evropa, s Francijo, GB in samo USA na čelu so bili lahko samo nemi in nemočni opazovalci ob vsej zadevi, imenovana žerjavica!?
> SKRATKA: Ne samo generalski idioti in idiotski stalin, cel ruski narod je naravnost idiotski, ker se ni vrgel kar na hrbet in začel mahati z belo zastavo!
>
> *Vedno me skrbijo ljudje, ki se podrejajo in so pripravljeni sodelovati z argumentu moči. Z njimi se zver hrani, krepi in grozi vsem ostalim.

Saj govorimo o državi, ki je brez utemeljenega razloga l. 1939 napadla Poljsko, kajne? In o državi, ki je istega leta brez utemeljenega razloga okupirala Litvo, Latvijo in Estonijo? Pa prav tako brez utemeljenega razloga l. 1940 napadla Finsko?
Menda je tudi o tej državi tekla beseda. :) Vsekakor se mi nekako dozdeva, da je tudi ona, (beri: TA Država!) vpletena v debato. :))

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(