Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

hostamox sporočil: 8.460
[NemirniTujec]
> [bc123a]
> tudi v drzavah, kjer so bile solnine, pa so jih ukinili, in drzavah kot je vas Brexitland, kjer je letnik bistveno cenejsi (3000-9000 GBP).

Evo pa sem se spet nekaj naucil o moji novi domovini! Svasta. Sem mislil da smo blizje ameriskim tarifam.

Zato je tle blizu mene pol folka s kitajske - univerza je zaresna, pa hudo poceni. No, crnci in pakistanci vsseno raje bmwje pimpajo, kot da bi studirali.

Okej, moj predlog s solninami mecem v kos in te vprasam... zakaj studenti ze zdaj po srednji soli ne gredo en masse na uporabne fakse v nemcijo in britanijo, ki jim sledi globalno povprasevanje kapitala, ne pa da derejo v kvazifakse sr slovenije? Jaz bi rekel da pac zato, ker ni komot pri 18ih it v Heidelberg (tja bi jaz sel Heideggra brat :-))), ce ti v Dupleku nic ne manjka. In so stranski stroski, poleg solnin...?

Te računice so narejene tudi za slo fakse. Na veterini je tako letnik med 10.000-15.000. Na medicini dvomim, da je kaj več. V soseščini pa po spominu Sarajevo, Srbija-medicina ranga 5.000. Zagreb pa je mal dražji.
- evo 12 jurjev mse.mef.unizg.hr/adm...plications

beograd 2500 eur , 7000 dolarjev v ang.

fakulteti.edukacija....u-beogradu

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(