Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-178149 sporočil: 4.311
[FIN-311684]
> [MarijanMacek]
> Endimion, 1001Aristo, kako spraviti k zdravemu razumu našega novomeškega podjetnika, to biti sedaj vprašanje. Nobena razlaga se ga ne prime, ne od bolj posvečenih, ne od laikov (mene). Goni eno in isto ven in ven, nekoč sem že posumul na neko diagnozo....

Na vprašanje kakšna je razlika med študenti, ki študirajo na ameriških univerzah in študenti, ki študirajo na slovenskih univerzah gostojoči ameriški profesorji odgovorijo, da so na predavanju roke ameriških študentov skoz v zraku, skoz in skoz nekaj sprašujejo in govorijo, prav nasprotno na slovenskih univerzah rok jih v zraku ni, predavanja več ali manj potekajo v tišini...Glej, moja je roka skoz in skoz v zraku...

Ja, in pogostost spraševanja je lahko tudi merilo duševne lenobe. Če se ti ne da razmišljati pač nonšalantno povprašaš. Sam sem ob poslušanju vprašanj v študentskih časih mnogokrat zastrigel z ušesi ob vprašanjih. In po mojih izkušnjah tisti, ki so največ spraševali niti pod razno niso bili najboljši. Kaj hočemo ljudje smo si različni, nekateri bolj sproščeni, nekateri bolj zadržani. Ampak končno merilo je osvojeno znanje ne dvigovanje rok. In kolikor vem, so študenti dodiplomskega študija na UNI LJ v glavnem enakovredni, oziroma boljši od ameriških. Se pa pojavi razlika v doktorskem študiju, kaj hočemo razmere so tam pač boljše....

Ampak še vedno nisi odgovoril,
1) kako je s tvojo tezo o linearni rasti dolga skozi leto,ki evidentno ne velja,

2) kako utemeljuješ grozovitno zadolževanje Slovenije, po podatkih iz tvojih linkov pa sledi da je stopnja inflacije višja od rasti dolgov.

najlepše te naprošam za razjasnitev teh dveh preprostih dejstev!

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(