Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-96546 sporočil: 1.682

... alzo, če jaz zdaj tebe prav razumem, jaz takrat nisem hodil na Trg svobode protestirat proti Kangler-Šešokovem ropanju z radarji, ker sem enako kot tisoči Mariborčanov in pol Ptuja popizdil, ampak me je tja z nevidno roko vodil Kučan, ker on s svojimi strici iz ozadja vsako izkoristi priložnost v svojo korist ... khmm, le da tega jaz takrat nisem in še danes ne razumem, če pa bom spil - en deci je meni premalo - vsaj liter ali dva, pa bom razumel ... eh, jebiga ...
Veš, to očitno iz fotelja 100km vstran ne morejo razumet, to lahko razumemo samo tisti,ki smo bili tam. Sama sem se takrat znašla tam bolj po naključju in sem jih skoraj fasala od razjarjenega policaja na Štukljevem trgu. Oni v foteljih so lahko politizirali to in ono. Mi pa vemo, da je bil to spontani revolt množice in nikoli ne bom oprostila onemu Gorenjaku, ki je nad narod, ki je imel pravico na svoji strani, poslal policijo...in vsa čast vstajnikom, ki so se znali postaviti zase - če bi si jih še drugi vzeli za vzor, nas ne bi v SLO vozili razni bebci žejne preko vode.....

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen