Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bobek13 sporočil: 4.301
[Gustl]
> [bobek13]
> mogoce v tem, da je slo ena od dveh drzav na svetu (ne spomnim se vec katera je druga), ki se je v zadnjih 20letih (dodatno!) ruralizirala - delez prebivalstva v mestih je cca 50%, razviti svet, kateri lahko gradi uci kovit j.prevoz ima >80% ljudi v urbanih centrih...
>
> tako da se pac v stari maniri nasih levakov nekaj gopca (kar se sicer lepo slisi) naredi se pa nic, ker bi bile potrebne globoke strukturne spremembe preko daljse obdobje(desetletja!) da bi se pokazal ucinek, nasi znalci pa itak ne vidijo dlje kot do naslednje afere J, ki bo potrdila novih 4 let...



OK, ampak ti govoriš o izvedbi, ne o ideji.
tudi o ideji sem govoril - da namrec nasi vrli levaki ze ves cas gopcajo o visokoletecih idejah, ki jih niti ne vejo niti niso sposbni realizirat, a dosti folka pada na te lepe (prazne) besede, si ne bi mislil, da ti tudi... ;-)

Mislim, da sam objective je kar kul in kjer jim uspeva na tem podrocju, je kvaliteta bivanja praviloma visja.
se strinjam, sem tudi o tem pisal pred casom, ko ste imeli en gostujoci komentar na "podobno" temo...

Argument z ruralizacijo ni najboljsi, ker to, da jih vec zivi na vasi, ne pomeni, da ne mores izboljševati tam, kjer se pa da in ima smisel.
je precej dober, sploh, ko v enacbo potegnes potne stroske(svetovni unikum) in posledicno relativno poceni strosek voznje, ter tipicno slovensko "komotnost", ce ni jpp tocno tisto minuto ko jaz rabim in tocno na tistem mestu, ki meni pase grem pa sam!

;-)

Primer, Ptuj-MB, mas ziher bus vsako uro na delavnik, o "rush hour" na pol ure, cena od oka isto kot sam porabis za benz, busi prazni, razen srednjesolcev...

da to resis, rabis ukinit potne stroske - good luck with that - pa si recimo deloma povecal seksapil jpp znotraj mesta in med mesti, kje so tu se vse zive vasi, kjer po stat zivi 50% slovencev?

Pa se lahko vrneva na to, da levaki radi lapajo, zdaj pa mi pokazi levaka, ki je pripravljen slovencem vzet potne stroske? najdi mi levaka, ki je sposoben dat zemljo gradbincem za stanovanjske bloke in rect slovencem naj grejo v stanovanja, da so hise luksus, rezerviran za zgornjih 10%?

;-)

drugace pa ja, super da mamo tak fajn ministrico, ki ve kaj je dobro in bo to tudi izpeljala v blagor te dezele... ali pac aneksov, kar bo pac v trenutku odlocitve pac bolj prikladno...

:-)

lpA

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen