Zasebnost
4 min
V LTH Castings so bili v minulih dneh tarča kibernetskega napada
19 min
Omejitve pri Airbnbju: ljubljanski župan Janković trenutno ne vidi razlogov za njihovo omilitev
46 min
Kako visoko je šla na dražbi cena apartmaja v Ankaranu
2 uri
Marcel Fratzscher, DIW: Nemčija naložbeno podhranjena, ECB zamuja z rezi v obrestne mere 1
3 ure
Rzentarzewska, Erste Group: Do konca leta lahko pričakujemo tri reze obrestnih mer
3 ure
Biden močno zvišal carine na "strateške" kitajske izdelke in surovine
3 ure
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
3 ure
Nastaja priročnik tehnologij za precizno kmetijstvo
4 ure
Bayer v prvem četrtletju odpustil 1.500 ljudi 1
4 ure
Kitajski Shein je uspešen pri prodaji poceni oblačil, borznega pristana pa kar ne najde
4 ure
Cene bencina in dizla naj bi se po novem določale na štiri tedne
4 ure
Podjetja lahko pridobijo vavčer za področje intelektualne lastnine
6 ur
Rezultati Telekoma v prvem četrtletju: višji prihodki in krepka rast dobička po lanskem upadu
7 ur
V Portorožu ena največjih evropskih konferenc o Microsoftovih poslovnih aplikacijah (Oglas)
7 ur
Na jubilejnem 20. gourmet večeru na Bledu bomo gostili Aleša Kristančiča in Danila Steyerja
7 ur
Kolumna o vinu: Odraščanje vinske regije
7 ur
Ekonomičen, a športnega videza 8
8 ur
(intervju) Jan Štefe, Eurosender: Vesel sem, da nas je Google prisilil v spremembo poslovnega modela
11 ur
Kakšna bo prihodnost slovenskih letališč? 5
12 ur
Zemljišča na dražbi: kje bo mogoče graditi hiše, apartmaje in hotele

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bobek13 sporočil: 4.301
[Gustl]
> [bobek13]
> >V Ljubljani lahko zmaga samo janković. Če bomo imeli srečo, bo to za meščane bolj poceni janković. Janković z manj prijatelji. Janković z manj korupcijskimi tveganji. Delati kaj drugega kot Janković v Ljubljani, je brez zveze. Je izguba. Je poraz.
>
> itak... malomeščanska duša ne vidi preko ceglov...


Saj je vseeno, kaj si mislimo o tem, važno je, kaj si volivci.

Mene je strah, da bo Logar hitro zavozil, ker že slogan "Pozdravimo Ljubljano" namiguje, da se bodo tega lotili esdeesovsko.

Z retoriko "lublana je bulana" namreč ne bo šlo.

Po mojem za razumet:
- volivci SDS ga bodo volili že zato, ker je iz SDS, niti nagovarjati jih ni treba
- nekateri ga bodo volili zato, ker ni Zoki, niti nagovarjati jih ni treba
- nekateri ga ne bodo nikoli volili, ker ni Zoki, niti nagovarjati jih ni treba.
- detektirajo in osredotočijo naj se torej na ostale, kar pa pomeni prilagojena retorika in tematike, nobene potrebe po "zdaj bomo prišli mi in vas odrešili in pozdravili".

Ker Zoki absolutno nima spet tako grozno veliko volivcev, samo ostale je treba spravit volit.

Fingers crossed...
se popolnoma strinjam s tvojimi ugotovitvami, tak da sam še čakam, kak točno bodo izvedli samomor iz zasede... :-)

kar pa ne odveže ljubljančanov, da niso sposobni na lokalni ravni izvesti to, kar uspešno počnejo že ene 10-20 let na državni ravni -> sam da ni Janša bi morali tako na lokalnem pretvorit v sam da ni Jankovič, česar pa dokazano niso sposobni, zato jih rade volje en malček j u glavo...

:-)

lpA

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen