Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

mimoidoci sporočil: 6.001
[Glavni forum] Tema: Danes bomo predvidoma dobili novo vlado
[#2733920] 15.09.18 16:24 · odgovor na: najobj (#2733894)
Odgovori   +    2
[najobj]
> [mimoidoci]
> > [najobj]
> > > [mimoidoci]
> > > > [najobj]
> > > >
> > > > ... alzo, če jaz zdaj tebe prav razumem, Janšatu niti ti ne verjameš, čeprav je rekel, da bodo v SDS podprli vse dobre predloge vlade, kar z drugimi besedami pomeni, da bo SDS podprl vse, kar Levica ne bo ...

> > > Tvoja zblojena logika ("z drugimi besedami pomeni") dejansko pomeni, da če bi vlada za ministrico za zdravje zopet predlagala Milojko L'Oreal Celarc in bi bila Levica proti, bi bil za SDS to dober predlog.
> > >
> > > Te že vidim ob naslednji priložnosti za nadgradnjo, ko linkaš in citiraš samega sebe: "Evo Janša že krši obljube, ker ni podprl dobrega predloga, kjer je bila Levica proti".

> > ... alzo, če jaz zdaj tebe prav razumem, ti po vseh teh letih vsako mojo besedo še vedno razumeš dobesedno ... eh, jebiga ...
> >
> > P.S.: če bi vlada za ministrico za zdravje zopet predlagala Milojko L'Oreal Celarc, bi bila Levica itak za, tako da se zaradi Janšata ne rabiš sekirat ... khmm, sploh pa bi bil načelni Janez proti, če bi bil za ministra predlagan Chuck Norris ...

> ... eh, jebiga ... ne gre za jemanje vsake besede dobesedno, ampak gre za cele stavke, njihovo logiko in razumevanje ... ja, po vseh teh letih mi je tvoja artikulacija povedanega še vedno tuja ... da ne omenjam, ko razpredaš v daljših stavkih ...
>
> P.S.: alzo, če jaz zdaj tebe prav razumem... - sploh te ne razumem. Nisem edini.

... eh, moj mimoidoči ... čuj, po vseh teh letih bi zdaj res že lahko vedel, da s svojim nadutim kaointelektualizmom lahko glumiš samo pred svojimi standardnimi plusatorji, pred mano pa ne ...

P.S.: karkoli že hočeš povedat, drugič probaj s svojo artikulacijo, ker z mojo ti ne gre ...

Hehe. A sedaj sem pa jaz kriv, ker z menoj vedno izgubiš. Zate ne rabim nikakršnega kaointelektualizma. Sicer pa, jaz kdaj napišem tudi kaj informativnega (davki, politika, finance,...), kjer se predhodno o čem podučim in kaj raziščem.

Za Marijanove manipulacije je vedno potrebno preveriti od kod jih pobira in kaj vse prikrivajo. Človek se vsaj pripravi, ne pa tako kot ti. Ti tule pretežno podjebavaš z "alzo, če te jaz zdaj prav razumem..." Še nimaš konstruktivnega prispevka na tem forumu. Samo neko na pol razumljivo drkanje, ki mu sledi izvijanje. Zate smo večinoma vsi intelektualci, če izvzamem vsaj onega ševčenkota.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen