Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-479318 sporočil: 1
čas vnosa: 10.09.18 01:56
1. WHO je proglasila uradno rdeče meso in predelano meso za kancirogeno.
2. Sem celo žilvjenje vegetarijanka, 26+ let veganka, 11 let raw veganka, 2 leti frutarijanka in se nisem nikoli bolje počutila kot se sedaj samo večinoma na sadju! Pozdravila sem vse bolečine možne v mojem telesu ter kot veganka imela do sedaj izjmeno uspešno in super zdarvo življenje.
3. Riž in kromir je sedaj dražji kot kos trupla živega trpečega bitja?
4. Mesno-mlečna industrija dela ZGUBO globalno poleg tega da uničujejo planet, divje živali, drevesa, vodo z izločki živali, antibijotiki in zdravili ker je vse več farmskih živali GORZNO bolano zahvala industrijski reji...
5. Kdaj bomo začeli hraniti LJUDI in ne več farmske živali, 1 milijarda ljudi strada zaradi mesno-mlečne idnsustrije, ki nam zastuplja vse, 70% vse hrane ki jo vzgojimo na tem planetu gre ŽIVALIM in ne ljudem.
6. Nobena žival na tem planetu ne sesa druge vrste živali samo ljudje. VEč spijemo in pojemo mleka - bolj smo bolani. ZDA prebivalci so najbolj debeli in bolani in zapravijo največ denarja na zdravila in medicinske storitve ker pojedo največ toksičnih živalskih izldekov. Zakaj ne prodajajo mleka psov, mačkov, žiraf, podgan, človeških žensk če je mleko tako dobro za nas? Samo človeško mleko je primerno za ljudi, drugo je samo maščoba in hormoni ter zdravila, ki preko generacij zastupljajo ljudi.
7. Meso, mleko in jajca povzročajo zradi dolgega razpadanja v prevanem traktu zakisanost in povzročajo da naše celice proizvajajo tono sluzi ki pri večini ker jim ne delujejo ledvice prav in prebava razjedajo celice, ki mutirajo ali propadajejo - beri postanejo RAKASTE... Samo sadje in zelenjava pomagata ohraniti alkalno stanje po celem telesu ki ga rabimo da preživimo. V želodcu imamo kislino naravno ampak zakaj dajati našemu telesu več dela kot je to potrebno?
8. Meso, mleko, jajca surove ne uživamo, če že dobimo parazite in večina živlaksih izdelkov vsebujejo antibijotike, zdravila, živali so hranijo z GMO sojo in koruzo najslabše kvalitete... V teh izdlekih ni ničesar kar ne bi bilo v rastlinah... edino je procesirano. Tudi ta živila vsebujejo ZELO NISKO VSEBNOST življenjske energije. Meso je v bivtsu razpadajoče truplo nekoga, ki je umrl - energija tega je 0... Človek pa je visoko energetsko bitje ki rabi maksimalno energijo v prehrani, najvišjo vsebnost elektirke ima SADJE, ki tudi zdravi naše živčevje in možgane...
9. Medtem ko ljudje pljujejo po veganih, ki imajo 100% prav, mi zdravimo smrtno nevarne bolezni s pomočjo sadja, postov in zelišč in to ljudi, ki jih zdravniki pošilajo domov umirat... Nihče ne zdravi ničesar na živalskih izdelkih! In to so vedeli že Grki, Rimjani ... mi pse pa ukvarjamo z luzerskimi nevarnami industrijami ki so 100 let za časom...
10. Čez 20 let bomo gledali anzaj na mesno/mlečno/jajčno industrijo s preziranjem in šokom kako so nekoč ljduje lahko bili tako rpimtivni da so jedli sozemljane... konec je... resnice se ne da več ustaviti... ne glede kolikod enarja in laži trosijo tele grde nevarne za ljudi in palnet industrije.
Gospa dela PR za stvari, ki morijo najhitreje na tem planetu ljudi in naravo, ter 150 milijard živaliskih nedolžnih, nebolgljenih živalskih duš...vse samo za profit, ki bo nehal biti profit kmalu.
ŽALOSTNO.
7.

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(