Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Šiško v sodnem pridržanju

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-61428 sporočil: 4.493
[Glavni forum] Tema: Šiško v sodnem pridržanju
[#2733284] 11.09.18 15:59 · odgovor na: najobj (#2733198)
Odgovori   +    0
[najobj]
> [Inside]
> > [najobj]
> > > [dani14]
> > > > [najobj]
> > > > > [dani14]
> > > > > Kolikor vidim, se Šiškotovi zbirajo po gozdovih in stran od ljudi, pa te je strah ravno njih, čeravno so 40 kilometrov oddaljeni od mariborskih ulic. Po drugi strani pa te ne skrbijo antifovci, ki razbijajo in capljajo po ulicah mest? Barvna slepota ali dvojna merila?
> >
> > > > ... OK, sicer ne vem, kdaj so onemogli starčki nazadnje kaj razbijali, ampak če jaz zdaj tebe prav razumem, ti enačiš onemogle stare maškare s plastičnimi igračkami v Dražgošah in močne mlade bike Šiškotove "vojske" s sekirami ... eh, jebiga ...
> >
> > > Vidim, da imaš probleme s razumevanjem napisanega, zato bom počasi črkoval drugo ekstremistično skupino, poleg šiškovcev, in sicer: A N T I F A. Če pa ti dela problem t tujka, jo vnesi v google in stisni Iskanje.
> > >
> > > P.S. ekstremisti vsi spadajo pod ključ, ne samo polovica ali četrtina ekstremistov. Vsi

> > ... OK, sicer se je o tem brezveze nategovati, ampak ko bom toti ANTIFA z orožjem v rokah videl postrojen v Sloveniji in ne kot neke bolj ali manj izumrle organizacije nekje daleč en.wikipedia.org/wiki/Antifa na demokratičnem zahodu, se bom tudi njih začel bati, do takrat pa se bojim predvsem Šiškotovih "borcev", ki jih vidim tukaj in zdaj ...
> >
> > P.S.: strinjam se s tabo, da vsi ekstremisti spadajo pod ključ, problem pa je, da je preiskovalni sodnik Šiškotu dal zeleno luč in s tem dal zeleno luč tudi vsem ostalim, ki tako vojaško organizirani mogoče sploh še ne obstajajo, pa zdaj bodo ...

> Daj si poglej intervju youtu.be/zLqa7AaBQ9o
> Pol pa povej koga je Sisko ogrozal? Enako se jaz lahko bojim ljudi ki se zbirajo v drazgosah ali ANTIFA ali nekega drugega zbora. Iz vseh teh lahko nastane nekaj kar bo ogrozalo ljudi v drzavi.

... OK, če se spomnim na Šiškotov odnos www.24ur.com/sport/n...-keka.html do domačih "izdajalcev" in na pregovorno prijaznost Viol do tujih navijačev, je Šiško pozabil povedat, pred kom bo on mene Štajerca branil z orožjem, če migrantov ne bo streljal ... no, ampak ker je Grimsa in Janšata poslal k psihiatru po strokovno pomoč, mu oprostim ... alzo, je suis Šiško ...

P.S.: upam, da ti ne rabim razlagat, zakaj sem se na Viole spomnil ...
Ves kako je bil takrat mlad in nor viola. Clovek odraste rata bolj izkusen umirjen. Pa branil te bo pred mogocimi teroristi, posiljevalci in pred tem ce bo hotela vlada spet spustiti stotisoce ljudi cez drzavo. Seveda jih je poslala zdravniku saj sta ga postavila kot da je on kucanova lutka ipd, kar on noce bit. S tem se strinjam z njim ne vem kaj jima je. Se pravi sam ne mores nic naredit takoj te popredalčkajo.

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(