Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Šiško v sodnem pridržanju

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.922
[Glavni forum] Tema: Šiško v sodnem pridržanju
[#2732991] 10.09.18 10:16 · odgovor na: anon-329690 (#2732951)
Odgovori   +    1
[sajmonelavesela]
> [najobj]
> ... čuj, če bi kakšen citat od Dolanca nalimal, bi še lažje delal takšne izpeljave ...
Sicer ne razumem, kam tukaj pes taco moli, bom pa to vzel kot tvoje priznanje, da obstajajo očitne podobnosti v obeh primerih.
... čuj, jaz priznam samo to, da nimam pojma, kaj si hotel z zgoraj nalimanim povedat, ker pod vplivom močne droge še tisti džanki ziher ni vedel ... evo, in če bi ti napisal, da je to isto povedal Kordiš, bi jaz vsaj vedel, o katerem džankiju govoriš, tako pa nimam pojma, kdo je drogiranec, ki si ga citiral ... aja, pa še to priznam, da nimam pojma, kaj je to pravna država, ker sem do zdaj mislil, da so privatne vojske pri nas prepovedane, Šiško pa po sodbi preiskovalnega sodnika v Mariboru svojo vojsko lahko ima, tako da so podobni "šiškoti" po Sloveniji od sodišča dobili zeleno luč za svoje privatne vojske in se veselica lahko začne ...

P.S.: ne bom rekel, da je preiskovalni sodnik v Mariboru kompletni kreten, ker bi na njegovem mestu tudi sam zelo premislil, če bi Šiškota strpal v čuzo, ko pa vem, da se potem po Mariboru ne bi mogel več svobodno sprehajat, ker bi me na vsakem koraku čakali Šiškotovi zamaskirani "borci" za Štajersko, ki bodo enako kot v Chemnitzu zdaj pač lovili in pretepali (ubijali ?) samo ljudi "drugačne" barve od mene ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen