Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

robi2107 sporočil: 4.272
Zadnja sprememba: robi2107 06.09.2018 13:46
[PyotrNovak]
Zdrava prehrana. Sem poslušal te pametnjakoviče kako žulijo oreščke etc., pa jih je par izgledalo kot da jih ravnokar odkopali. Stara koža, brez energije, skoz jih zebe....

Na dolgi rok je zdrava lokalna hrana kmečkih prebivalcev. Koliko vas ve, da je na jedilniku miljarderjev iz LA Lakers goveja juhca s čimveč hrustanca. Vsebuje veliko stvari ki jih budalam prodajajo v obliki tablet.
Google: bone broth

Makrobiotika: MNOGO preveč soli in glavna bolezen je rak jeter. Področje je subtropsko in če ne soliš vsega do amena, vse zgnije. TOREJ kaj ima ta dieta skupnega s Slovenijo?
Read my lips: Močno dvomim, da se mikrohranil, ki jih ti exotični oreški in semena vsebujejo, ne da najti v lokalno pridelani hrani. Bolj kot ne nam po mojem mnenju za drag denar prodajajo exotiko in pri tem debelo služijo. Post forum.finance.si/?m=...451&single Ne vem torej, o čem ti mene prepričuješ.
Poleg tega pozivam vsakega vegana da dela skupaj z mano srednje težko fizično delo 8h pri -10C. Pa da vidim heroja zmrznjega brez svinjske masti.

S tem sranjem se lahko igrajo samo ljudje, ki tečejo od ene tople stavbe do druge, vse kurjeno na najmanj 25C in so ponavadi večino zime prehlajeni.

Da ne izpadem preveč zadrt: pazim na prehrano, jem meso po potrebi, zaseko pozimi, poleti najmanj 2x na teden brez mesa, nič žganega na olju, etc. Kje je moj zdravnik, ne vem.

PS Pa vsak dan v delavnici cca 7ur neto, dositkrat tudi sobota, včasih nedelja. Tega ne nadomesti nobena telovadnica, tek,.....
Bom rekel takole: pred par leti sem z biciklom v enem dnevu prišel iz Lj na Pag. OK, do trajektne luke v Prizni, ker mi je potem počila guma in se mi ni ljubilo zajebavati še s flikanjem, ker bi moral najprej raztovoriti bajk, na katerem sem imel torbe. Pa tudi preveč sesut sem bil, če sem čisto pošten. Sem le imel za sabo neprespano noč. Sicer pa, če ne veš, koliko je to kilometrov, ti bom povedal: 238. Letos sem pa pripeljal do Baške na Krku. Iz Lj. 193 km. Dvomim, da se ti vsaj približno sanja, kakšno garanje je to, ker očitno tako uživaš v svoji delavnici, da ti za kaj drugega zmanjka časa. Pridem pa tudi na kakšen hrib, recimo Triglav, pa kakšno ta veliko Franjo (156 km) tudi odpeljem. Zato ti kar uživaj v svoji delavnici, samo nikar ne misli, da je to kakšen vrhunec fizičnega napora. Ker ni. Razen če morda tam v tisti delavnici ne prelopataš 10 ton kolma iz enega kupa na drugega in potem naslednji dan nazaj.

Sicer pa to, da sem se pred 25 leti odločil, da neham jesti kadavre, nima zveze z zdravjem. Imam za to druge razloge, ki jih pa tukaj ne mislim pojasnjevati.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen