Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Levičarji, kdo vam daje pravico do tujega?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[mimoidoci]
Se torej tu na Forumu zastonj trudimo s teboj?
Ti si dobil kak plemiski naziv ali je to mnozica vecih ljudi, ki se trudite z vrlim mojstrom... ki mene uspe citirati ceprav ga mam med izbrisnimi (prosim ne citiraj me :-))

Nekdo ki ga je gospodarstvo placevalo v bojlerjih, zdaj pa je v najvisji placni sferi akademskega javnega sektorja, je najbrz beyond reach of reason.

Brutalistanska obdavcitev rednih, normalnih delovnih odnosov se mi vsako leto zdi bolj fascinatno fritzlovska. In nobenih protestov! Takle mamo. Dezela popoldancev, pavsalistov in podjemnih pogodb.


kako leto ali dve nazaj je drzava ugotovila, da so gastarbajtarji iz Apaskega polja sloveniji dolzni kar precej davkov - ker so placevali zgolj avstrijske. No, v tistem trenutku se je vzdignil nekaksen srd teh Apacev, ki so tako kot ameriski domorodci sli iskat bolj zelene pasnike vedno bolj na zahod, kjer jih ne bi ujela prisila mainstreama.

Apaski srd je kasneje potihnil - meni pa je se vedno fascinantno, da nihce od slabega pol milijona visoko obdavcenih odvisno zaposlenih na absurdni strani alp ne vidi kunfuznosti, ko se Apaci pritozujejo, domorodci pa se delijo med tiste ki apace podpirajo in tiste ki jim nasprotujejo, na dildo v lastni riti pa so tako navajeni, da se utegnejo raztogotiti ce jim ga kdo kani izvleci.

Jaz razumem, ceprav ne podpiram, zakaj se razstreljujejo in za isis enosmerne karte kupujejo razni razocarani low IQ mladi muslimani po zahodu. Ne razumem pa zakaj si odvisno zaposleni slovenec sam drzi dildo v riti.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen