Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Levičarji, kdo vam daje pravico do tujega?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-333107 sporočil: 8.271
Ko bi se NemirniTujec zavedal, da je davek na dobiček v Sloveniji 7. najnižji v EU po nominalni stopnji, efektiven je pa itak že sedaj na ravni davčne oaze. Kar naj "podjetniki" preselijo svoje firme, recimo v Luksemburg, tam je osnovna davčna stopnja za davek na dobiček po www.fidata.si/2017/0...anj-davka/ enak 29,22%. Sicer pa dvomim, da bi se preselili v Bolgarijo (10%) ali Romunijo (16%), no Litva in Latvija stamalo bolj primerna, tam nekje sem celo majhen delničar ene HT firmice, je davek 15%. Samo ravno prijetno pa v tistih krajih ni, je zbežala že 1/5 prebivalstva, v glavnem mladega. Tako ostaneta samo še priznani davčni oazi Irska in Ciper z 12,5% davkom. V naši okolici, recimo do 1000 km so pa davki v vseh državah višji!
Nemarni Tujec ima meme na funkciji Ignore, za njega sem Totalni Ekstremist :)) in se ne mislim z njim ukvarjati. :) Še za ostale, veliko bolj pomembne zadeve in stvari mi zmanjkuje časa!
> Problem je samo v tem, da je tale tvoj Kočevski Rog razširjen na vso Butalsko Kuro! :))
>
> VPRAŠANJE, ki je tukaj smiselno, je samo: Kakšne bi lahko bile ALTERNATIVE!?? tega.
Iz goraj povedanega sledi, da smo res skorajda davčna oaza Kočevski Rog po najobj.
Problem ni v temu!! Ali smo ali nismo....

Problem je DRUGJE!!

Naši niso dobili čistilca! Že tretji razpis!! Ni čisto res, da ga niso dobili, se je javila neka stara teta, verjetno že blizu 70, pa je niso sprejeli, ker menda naj bi bila prestara in posledično bi lahko bila preveč na bolniški.... Ker nekaj veliko mlajših čistilk je sedaj na bolniški, pa jim zadeve ne laufajo ..... Zdaj, na tretjem razpisu, za skoraj 800€ NETO, pa so dobili 4 prijave! Morda jim bo kdo celo povšeči!?

Koliko pa misliš, da bi bilo prijav za kakšno pomočnico PR službe, ali kaj podobnega!??

In to nima z/veze z davki, prispevki in obdavčitvijo, .... ampak ima s socialno podporo....

Ravno kolega, ki opravlja to delo, mi je razložil. Ima hčerko in svaka, oba bresposelna, imata enega otroka, .... dobijo 800€ mesečno socialne podpore, + on še zasluži na črno kakšnega jurja evrov, .... vozi avtomobile iz tujine, .... imajo subvencionirano stanovanje, subvencionirano šolo, .... zakaj bi se matral za 800€ plače!??

PROBLEM pri tem je, da toko razmišljanje, obnašanje in delovanje ne vodi naprej!! In ko bodo v penziji, če sploh bodo, bodo spet reveži in odvisni od nekih socialnih transferjev!!

Tukaj se skriva Kavelj22!!

Za čistilce naj pa uvažamo migrante, črnce in ostalo populacijo!? Oni pač imajo voljo za delo, ali kako!?? Kot to počne Nemčija!?

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(