Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

PyotrNovak sporočil: 5.775
Sem vedno dodajal: Upam da se motim jaz.
Pri zadnjih volitvah pa je shirano upanje zal umrlo.

Ce je Sarec, ki je samo glumac ki igra novo dodeljeno vlogo, PONOVNO lahko nategnil toliko volilcev, potem upanja ni vec. Nove generacije nategnejo se veliko lazje, ker se niso nikoli soocile z bogastvom besed in revscino dejstev v socializmu.

Imaš Argentino in Grcijo ki sta takorekoc celo zgodovino v permanentni krizi.

Recimo da smo tule ze od razpada Avstrije ali recimo od zacetka 2 vojne v permanentni krizi, tako da ljudje sploh nimajo vec zgodovinskega spomina, kaj recimo pomeni 30-40 let skoraj neprekinjene prosperitete in normalnega zivljenja. Sedaj so s pranjem mozgan dosegli se "saj so vsi enaki" in ko lopov uspe proglasiti VSE za sebi enake, je zmagal za vecnost. Zakaj sploh volit?

In potem se vpliv Balkana, kjer se od vodje PRICAKUJE da bo najprej bogato poskrbel zase in za svoje. Nato postanejo TES, Drugi tir, NLB popolnoma "business as usual". Kaj me to zanima, saj ni moj denar.

Pocasi in sigurno potone narod v zivo blato, iz katerga ni drugega izhoda kot peron ali Brnik. Dokler so meje sploh se odprte..

KAKO naj planiram dolgorocno podjetnistvo, ce imam v parlamentu norca, ki nas hoce vrniti v L.1945. Narod pa se ob naslednji krizi ne bo pogledal v ogledalo, temvec bo se vedno iskal "solidarnost", ki se bo koncala tako kot se to vedno konca.

Skoda casa tule, grem rajsi dvignit moj rank na 380 v Destiny 2. Malo zaostajam, mladci so ze na 395! MNOGO bolj pametno in zanimivo pocetje. ;)))

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen