Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-204390 sporočil: 13.528
[republican]
> [vickibedi]
> Ampak meni bi to vsekakor dalo misliti...

Na kaj namiguješ? Da je Akrapovič kapitalistični prasec, ki izkorišča svoje zaposlene?

Mogoče je pa direktor* - inženir rajši odšel upravljat družinsko kmetijo, ker pač ni več zdržal pritiska... pa ne Igorjevega, ampak pritiska, ki ga pač prinaša takšno delovno mesto.
Takšnega podjetja pač ne moreš furat brezmadežno, četudi nisi prasec po naravi...

Poglej Steva Jobsa, (zadnjič sem gledal en dokumentarec), v katerem je en njegov bivši inženir razlagal, kako je bil Jobs en zelo neugoden kot človek. Če si ga slučajno srečal v liftu, je začel zganjati tak bullying, da je na koncu štuka marsikdo ostal brez službe. Nazadnje so zaposleni začeli hoditi po stopnicah. (Pa še bolj zdravo je bilo, če mene vprašaš.)


*Inženir se je pač ravnal tržno. Cost - benefit**, tako kot vsak človek na tem svetu. In če benifit ni bil takšen, da bi odtehtal delo na družinski kmetiji, je pač izbral kmetijo.


**Benifit ni nujno da je samo finančni, da se razumemo. Finance na takšnih pozicijah ponavadi niso takšen problem, ampak on je najbrž gledal cel paket. Ne trdim da je problem v Akrapoviču, čeprav si mislim da ni ugoden človek, ampak od mladega človeka bi pa tudi pričakoval več vzdržljivosti.

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(