Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Zakaj bi vozilo vzdrževali “pod kozolcem”?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[Avto] Tema: Zakaj bi vozilo vzdrževali “pod kozolcem”?
[#2727009] 06.08.18 14:26 · odgovor na: anon-20668 (#2726994)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-207617 06.08.2018 14:31
[matjazfinance]
> [NemirniTujec]
> Pa se to je... pooblascenci zelo radi vse ostale tiscijo "pod kozolec"... ampak ko bo kateri koli od njih znal avtoelektriko na njihovem brandu tako popravljati kot denimo Zalaznik v LJ, bodo avstrijci migrirali v bosno.

No tole je pa uporabna informacija, a pol je v redu tale Zalaznik?, bom moral par malenkosti električnih poštimat.
Doslej sem bil enkrat ali dvakrat pri Kogovšku v Dravljah, se mi zdi da obvlada zelo OK ampak je precej drag, kakšne cene ima pa Zalaznik, kdo kaj ve?
Podobno kot Kogovsek (ki obvlada zelo OK kot pravis :-)) je tudi Zalaznik drag.

Ce mas neke sitnosti zaradi katerih mora pac en francl tri ure lezat pod avtom in na havbi in ene frdamane zicke rezat in spajkat in preklinjat poleg - najdi poceni franclja. Ce mas pa neko cudno jebo in franclji ne vedo kako se je lotiti, pa sta ti kogovsek in zalaznik pac nuja... fuck it :-)

Ce me spomin ne vara (kakih 4 ali 5 let je od tega) mi je zalaznik za en dan posodil neka jajca da nisem bil nemobilen medtem ko so po avtu sarili - in to za sitne pare.

Tudi zdaj na svobodi sem nasel enga majstra v donjih puklovcih, ki mi posodi avto medtem ko mojega sraufa. To je res ful fajn storitev, tudi ce stane toliko kot rentacar, ker avto dobis in pustis pac tam kjer si oddal svojega.

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(