Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-333107 sporočil: 8.271
[Glavni forum] Tema: Kdaj bo Slovencev več kot Hrvatov?
[#2726098] 01.08.18 10:51 · odgovor na: crt (#2725869)
Odgovori   +    0
[crt]
mimogrede bi nekaj predlagal vsem sodelujocim v tej kaci. pa to, da pisem ravno v odgovoru tebi, ne pomeni, da predvsem tebi, vsekakor pa tudi.

pri nas smo ravnokar sli skozi zelo pestro leto srednjesolskega cyber bullyinga. bogatejsi za to izkusnjo, tkoaltko pa ze itak, bi res vsem priporocil: dajte se malo skulirat in odklopit, ker no shit ampak cisto res obstajajo tudi lepse stvari v zivljenju kot drkat en drugega online. (ce pa v vasem ne, potem imate vecje probleme kot to, kaj se dogaja v forumu, in jih sigurno ne boste resili tu.)
Popolnoma se strinjam s teboj, crt. Jaz se lahko zajebavam tukaj, vendar ko imam v (svoji) službi opravka s takimi Bedaki, kakor ti tukaj, te popolnoma razumem, kaj si hotel povedati....

S psi se tudi ukvarjaš!? Potem razumeš in veš, da sarega psa ne boš naučil veliko novega...

Če ste šli čez tako pestro leto cyper bildinga, zakaj ne napišete in objavite kakšnih izkušenj, zaključkov, primerov!? To so tiste dragocene izkušnje in stvari in to iz prve roke, ki bi verjetno (morale) zanimati (tudi) marsikaterega podjetnika, šefa ali manegerja....

Za konec pa naj napišem še nekaj o USPEHU tega, sicer srce parajočega posta. :)

Res jih je nekaj našlo svojih 5 minut iskrenosti in skesanosti. :) Kaj večjega žal ne pričakuj/em. :))

Težko je ljudem kaj dopovedati. Pravzaprav to niti ni tako težko! :) TEŽKO potem ljudje tisto PONOTRANJIJO!
Možnosti, da se jih bo v tem primeru kaj "prijelo", so ravno tako velike (ali pa majhne), kakor so možnosti, da bodo tvoje šefice* dojele, da (od forumaških Bedakov) ne moreš pričakovati kaj boljšega, dokler jih PRIMERNO ne izobraziš; beri: podučiš, o raznih OSNOVNIH ZADEVAH! Npr.: kaj je to Intelektualna zanka in kako deluje, ... kakšen je cenik storitev SPLOH, vključno z črnimi gabri na (novi) Gosposvedski cesti sploh, ... in vsemi drugimi zadevami....

In dokler se (človek) ne odloči, da je treba prečkati to reko, pa četudi bo morda kdo utonil; beri: ugasnil, v njej, do takrat ne pričakuj kakšnih prebojev naprej....

Saj vem, da je tebi to popolnoma jasno in post tudi ni in predvsem ni namenjen tebi, je pa vsekakor lepo, da se tudi tebe ne izpusti iz vse te zadeve in doge kače... Če ti lahko kakorkoli pomagam, ni priblema, vedno lahko računaš na pomoč, ki je kakorkoli v mojih rokah, znanju in dometu!

*čeravno ne pripadam ekipi filozofskega faksa, sem se odločil, da bom tudi jaz nekatere zadeve pisal v ženski spolni obliki in naj bi veljala za oba spola!

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(