Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
[Glavni forum] Tema: Kdaj bo Slovencev več kot Hrvatov?
[#2725909] 31.07.18 11:05 · odgovor na: anon-154083 (#2725874)
Odgovori   +    0
[jani1974]
> [crt]
> > [kajulci]
> > In pa črta bom prosila, da moji komentarji zate ostanejo skriti, tudi če se odjaviš. Res upam da bo možno.
> sorry, to ni mozno. ker ce je nekdo odjavljen, potem forum pac nima nacina reci "aja no, ampak v bistvu vemo, da si ti X, torej..."
Zakaj pa forum ne Julčke ne skrije kar vsem, ki niso prijavljeni? Plus petuniji prijavljeni?
... čuj, sicer ne vem, kako je z vsemi uspešnimi podjetniki na totem forumu, ampak jaz pri svojem delu redno uporabljam dva računalnika, enega imam doma, pa tudi na telefonu se da prebrat, kaj piše na totem forumu, Črt pa ima pod kontrolo samo računalnik, kjer sem kot naročnik prijavljen na Finance ...

P.S.: zgornje pojasnilo sem ob podobni priliki že napisal in sem res verjel, da so ljudje na totem forumu dovolj pismeni, da razumejo ... aja, to pojasnilo ni namenjeno tebi, ampak ker si se glih javil, sem te enako kot včeraj vickibedija malo zlorabil, Črtu pa obljubim, da se - itak že nekaj cajta večinoma komentiram samo članke - s polpismenimi nevrotiki na totem forumu ne bom več ukvarjal ... khmm, čeprav je to res težko glede na vse gluposti, ki jih na totem forumu včasih preberem ...

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(