Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
[Glavni forum] Tema: Kdaj bo Slovencev več kot Hrvatov?
[#2725906] 31.07.18 10:54 · odgovor na: (#2725884)
Odgovori   +    1
[Petunija1]
Sem te odblokirala, da tole direktno razčistiva.

1.Ti si tista, ki si se tukaj prva obregnila vame in začela z žaljivkami. Čeprav sem ti povedala, da ne želim več debatirati s tabo, si še kar žnarila in žnarila, zato sem te dala na ignor in je bil potem nekaj časa mir ampak seveda te je jezik preveč srbel in si morala spet začeti najedati, oziroma kot si se sama izrazila "p.s. meni je super vsakič njo mal podrkat v komentarju, ker mi ne sme odgovarjat, ker se mora delat, da me ne bere, hehe :D" forum.finance.si/?m=...365&single

Kljub temu, da je tukaj na razpolago veliko člankov za komentiranje, sploh ker si naročnica, ti kot po čudežu vedno uspe pristati ravno v temi kjer predhodno pišem tudi jaz. Če pogledava še statistiko, v zadnjih 30 komentarjih me omenjaš v devetih, jaz tebe zgolj v dveh. Iz vsega tega je precej dobro razvidno kdo je s kom obseden.

2.To, da ti veš kdo sem jaz in da obstajajo neke "občutljive" informacije o meni, ki da jih ti poznaš in si jih tudi pripravljena drugim razlagati po zasebni pošti, je 100% BLEF. Kako to vem? Enostavno zato, ker podoba, ki jo tukaj slikaš o meni, pač ne predstavlja realne slike in če bi me dejansko poznala, tega ne bi pisala. Lahko me pa seveda prepričaš v nasprotno in tukaj napišeš začetnici mojega imena in priimka s čimer ne boš kršila nobenega pravila.

3.Sicer se ne spoznam prav zelo na IT, ampak nekako dvomim, da bi lahko v celoti skrila svoje komentarje pred mano, če ti to uspe, pa vsa čast. Se pa človek vseeno vpraša po motivih. Kaj točno pa nameravaš v prihodnje pisati, da tvojih postov ne bi smela videti? Še naprej nadaljevati z žalitvami, le da potem jaz nanje ne bi mogla reagirati?

4.Jaz se nimam prav nobenega interesa tukaj prepirati s tabo , vsekakor pa se ne mislim pustiti "poddrkavati". Skratka, če boš ti pustila mene pri miru, bom tudi jaz tebe. Odločitev je povsem v tvojih rokah.
... čuj, nič se zdaj ne izgovarjaj, ker si ti vsega kriva, kaj pa na totem forumu kar sama odpiraš nove forum.finance.si/?t=205593 in nove forum.finance.si/?t=206182 teme, da so te nič hudega sluteči forumaši prisiljeni brati in komentirati ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen