Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

PyotrNovak sporočil: 5.775
Zadnja sprememba: PyotrNovak 17.07.2018 14:41
1. Bogatasev je Bistveno vec med slojem VLADARJEV, kot slojem crncev, nas podjetnikov. To kar ti verjames, je do nezavesti ponavljana mantra, ki ji vsi verjamejo. Verjemi, med mojimi kolegi NE poznam enega z avtom za 100.000. Imam pa soseda, usluzbenca v JS, ki imata skoraj 200.000 na kolesih in hiso iz pravljice. OD KOD, pizda jim materina! Pa nobenega ne vidim priti zvecer iz sluzbe, tako kot jaz in kolegi. Da o tem, da jih lahko boli kurac kaj bo v prihodnosti. Sem pa od par "sparkiranih" sosolcev slisal na kaksne brutalne nacine nas lupijo.
Mislis da so kdorkoli upa objavit prometne povezane z davcno napovedjo????
A tis ploh ves da v US placa vecino davkov par procentov ljudi. Pa tudi tam lenuhi krulijo za socialno pravicnostjo. Ko so objavili da bo treba delat za podporo se jih je od 16K pojavilo samo 1K na zavodu, ostali so pobegnili v sosednjo drzavo. Zadnja postaja "Socialne pravicnosti" je VEDNO BEDA. Tudi pri nas bo; za vecino.

2. KJE zacnes regulirati mega korporacije, ki ti ZASTONJ nudijo uslugo iz znanstvene fantastike izpred 40 let? Ali pa z regulacijo UBIJES VSO inovativnost kot EU. Z dekretom ustanovis EU brskalnik, spickas 2 miljardi in...... NULA. Tako kot VSI ostali EU projekti.

Pravkar sem spet dobil obvestilo na iskani strani, da je nedostopna
zaradi nove EU regulacije. JAZ kot odrasel clovek, NE rabim rokce da me vodi in bi rad sam odgovarjal za svoje postopke, NE drzava.

NEVIDNA ROKA SE VEDNO DELA NAJBOLJE (z ZELO minimalno mero regulacije)

Pojdi na bencinsko na Ravbar Komando in glej tablice iz drzav ki so pred 30 leti objele kapitalizem. KOLIKO izgovorov bos nasel??? Drzave v katerih so bili ljudje v povprecju puka sirotinja 30 let nazaj.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen