Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Pahor namerava za mandatarja predlagati Janšo

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[linaprin]
> [rename]
> Ja, zdaj pa pazi - od tebe je odvisna usoda clovestva.
> Slovenc lahko resi cel svet.
> Ti si najblizje Stounhendžu. Ce tvoja dons dezura, potem imas cas. Gres po eno steko cevapov, pa 6pak alea...nato pa gas do Stounhendza; ob 15.00 bo konstelacija planetov prava, vrzes cevape na rostilj in odpres prvo pivo.
> Do 16.00 moras potamanit vse cevape in spit ta zadn pir.
> Ce ti ne bo uspelo, bo jeba. Zvecer bo namrec sonce zaslo.

In vprašanje, če bo jutri vzšlo, tako, da @nemirni, potrudi se ;)
Kot vidita mi je ratalo. Ampak tle nismo na cevape, tak da sem z lamb chops izvajal ritual, in spila. Pa mini kamnito konstrukcijo za opazovanje sonca sem na vrtu v birminghamu postavil, ker ona v stonehegeu je ze toliko cajta tam, da jo je sigurno kucan kontaminiral (tko kot fince, avstrijce, bruselj, in vecino ostalih stvari na svetu, ki niso SDS ali pa moj vrt). Civilization is saved.

Ampak meni fucking ni smesno, da je tak zapis dobil 70 plusov in nekih 25 minusov.

Ali pa vreme na 24 ur prebirajo res samo totalni debili? Jaz sem vedno mel feeling, da je bralstvo 24ur presek celotne populacije.

Slovenska ljubezen do fanatizmov (od zombijev in spremembe vrtenja zemlje pa do kucanoveka mesetarjenja po stonehengu) je zanimiv pojav. Nekaksen kargo kult lastno nemoci in neodgovornosti za svoje zivljenje in za druzbeno stanje.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen