Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

robi2107 sporočil: 4.272
[denac]
Janši je USTAVNO sodišče RAZVELJAVILO VSE sodbe. Tako v zvezi s Patrio, kot ono, ko so mu odvzeli poslanski mandat.
Torej, Janša je čist, krivosodje nižjih instanc od US pa še vedno obstaja.
Levakarji v Cerarjevi vladi pa glede enakopravnega obravnavanja privatnih in javnih šol NISO HOTELI akceptirati priporočila ustavnega sodišča in so hoteli spremeniti ustavo! KAR JE NEZASLIŠANO!!!!
Zanimivo. Ko je US na temo izbrisanih dvakrat (!!!) odločilo o protiustavnosti tega akta vključno z njegovimi posledicami, se je Janševec na to gladko požvižgal in je še naprej brezsramno gonil svojo agendo za ceneno nabiranje političnih točk, KAR JE NEZASLIŠANO!!!! (uporabljam tvoje besede). Tudi to je povsem v njegovem stilu. On bo upošteval samo tiste sodbe in odločbe, ki bode šle njemu v prid, ostale pa bo ignoriral in še naprej gobezdal o krivosodju. Kakorkoli, zgodba z izbrisanimi je dobila epilog na ESČP, ki je razsodilo, da izbrisanim zaradi tega, kar jim je naredila ta država, pripada odškodnina. Te pa bodo veliko večje, kot bi bile, če bi država ta problem uredila že takrat, ko se je US prvič (1999), ali pa vsaj drugič (2003) izreklo o tem. Pa ga ni, največje zasluge za to pa ima ravno Janševec, ki je to vprašanje vedno zlorabljal za osebne koristi. Kar naj zdaj on plačuje te odškodnine. Škodljivec zagamani.
Slovenija bo zacvetela, ko bodo levakarji daleč stran od odločanja.
"Levakarji" so že bili "daleč stran od odločanja", pa ta dežela ni postala Eldorado. Prej Indija Koromandija, če se spomnimo burlesk iz časov Bajukove vlade, ki "bo javnosti ostala poznana ne samo zaradi kratkega mandata vladanja, številnih kadrovskih "čistkah", tožbah neupravičeno odstavljenih proti njej, ampak tudi po tem, da je uzakonjeni volilni sistem označila za neveljaven in obenem beneško komisijo zaprosila za mnenje o (ne)legitimnosti volitev po spremembi ustave. Številni so to označili za napako, (.....), njihova domneva pa naj bi bila potrjena z odgovorom beneške komisije, da sprememba ustave ni bila v nasprotju z evropskimi demokratičnimi standardi." (citat vzet s strani STA, ki je v tem primeru verjetno komunistično trobilo par excellence). Pa smo imeli potem Janševca na oblasti, o čemer ne bi izgubljal besed, ker sem o tem že na veliko pisal na strani forum.finance.si/?t=205996 in se ne bom ponavljal.

Bom pa povedal tole: Janševec je tej državi naredil več škode, kot vse poplave, potresi, požari in druge naravne nesreče skupaj. Dejansko je on škodljivec non plus ultra, največja katrastrofa za to državo. Zakaj?? Če ne bi bilo JJ, bi v tej državi verjetno že zdavnaj lahko imeli normalno evropsko desnico, ki bi opravljala tisto, kar je v normalnih "demokracijah" njena vloga - da gleda drugi strani pod prste in jo na naslednjih volitvah rukne z oblasti, če ga ta preveč serje. Pa je nimamo, ker je ta osebek najprej uzurpiral partijo (Pučnik se obrača v grobu), jo izrabil za svoje parcialne interese in se na koncu uveljavil kot hegemon "desnice". Večini ljudi v tej državi je to jasno, zato pa so vsake volitve v bistvu referendum ZA oz. PROTI JJ. Kdo pa si želi imeti na oblasti osebek, ki je po svojem mentalnem ustroju ortodoksen boljševik, ki se za dosego svojih parcialnih interesov ne sramuje niti najbolj pritlehnih laži in podtikanj??? Jaz že ne, čeprav sem enkrat za njega celo volil - takrat, ko sem imel poln k****c LDS-ovske samopašnosti in sem si rekel, da je čas, da dobijo po p***i. In sem potem pač volil tistega, ki je imel največ možnosti, da jih pošlje v zgodovino, kar se je potem tudi zgodilo. Sicer pa se je večina volivcev zaradi tega, ker je, kakršen pač je, praviloma ogradila od JJ, s tem pa tudi od "desnice", "levica" pa je tako lahko harala, kakor se ji je zahotelo. Zato si upam trditi, da stanje v tej državi ne bi bilo takšno, če bi bil lider "desnice" nekdo drug, oba pola pa bi se precej pogosteje izmenjavala na oblasti. In prej, kot to postane jasno tudi njegovim malikovalcem, bolje bo to za to državo.

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(