Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Tečnarjenje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
[Odklop] Tema: Tečnarjenje
[#2716311] 04.06.18 15:15 · odgovor na: (#2716146)
Odgovori   +    0
[Petunija1]
> [najobj]
> > [Petunija1]
> > > [najobj]
> >
> > > ... čuj, watch it ! ... khmm, Petunija is watching ...
>
> > And that is the hole point!! Torej mi prosim naredi uslugo in v moji temi ne odgovarjaj nemirnemu pizdunu, ki hodi sem, zaklenjen v svoj superignorantski stolp, samo zato, da bi me provocviral.
> ... alzo, ko jaz onega zmedenega dekanjo Romano Kuharja ozmerjam s pederčino, ker na FF s pozicije moči posiljuje ljudi in slovenski jezik, sem jaz homofobni prostak, ti pa si fina dama, ki se boriš za pravice zatiranih žensk in homoseksualcev, ko nekoga z nemirnim pizdunom ozmerjaš samo zato, ker te na totem forumu provocira (WTF?) s tem, da te ignorira ... eh, jebiga ...
No vidiš, to je pa razlika med politično korektnimi in nekorektnimi zmerljivkami, če je že treba, se uporablja slednje in v tem primeru jih je treba, ker me NT ignorira toliko kot ignorira kakšen pobalin mimoidoče, ko jih skrit za visokim zidom obmetava s kamenčki.
... čuj, se mi je zdelo, da onega mimoidočega že dolgo nisem videl, nisem pa vedel, da mu je pobalin kamen vrgel v glavo ...

P.S.: če je nekdo pederčina, je ne glede na svojo spolno usmerjenost pederčina, pa politična korektnost gor ali dol ...

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(