Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-204390 sporočil: 13.528
[najobj]
> [vickibedi]
> > [najobj]
> > > [NemirniTujec]
> > > > [najobj]
> > > > > [NemirniTujec]
> > > > > > [rename]
> > > > > > > [vickibedi]
> > > > > > > > [abrame]
> > > > > > > > Ja, slika se je Dr. Ruglju zjasnila, ko je opravil z lastnim alkoholizmom.
> > > > > > >
> > > > > > > Rugelj ni bil nikoli alkoholik.
> > > > > >
> > > > > > Kot vem, je bil vojaški zdravnik, kjer so pili in kadili 24 ur na dan....

> > > > > Rugelj je nacionalni zaklad in je stotinam otrok resil zivljenjsko pot s tem ko je njihove fotre iz odvisnikov od alkohola spremenil v odvisnike od laufanja v hrib.
> > > > >
> > > > > Zato bomo rekli kapo dol, cast in slava, podrli bomo unega kricecega kidrica in postavili gor Ruglja.
> > > > >
> > > > > Ne bit taki slovenci in se pogovarjat o presernovi depresiji in alkoholizmu in pedofiliji in kajvemkajse, cloveskih napakah ki jih imamo vsi. Pogovarjajmo, spominjajmo in castimo njegova dela, ki ga dvigajo med nesmrtne.

> > > > ... čuj, ampak glede na tole www.mladina.si/93372...et-pomaga/ tudi z Rugljem ne bodo vsi zadovoljni ...
> >
> > > Saj zato pa ga evolutivno menjujem z veliko bolj negativnim kidricem, ne pa na novo stavim - in kot je v svetem pismu: po njih delih jih boste prepoznali. Rugelj je okej.

> > ... eh, za moje pojme je malo pretiraval, sicer pa je bil OK, sploh glede na stavek, ki sem ga v postu kasneje napisal ...

> Rugelj je bil OK predvsem za brezjajčnike in falirance, s katerimi se je ukvarjal. Njegove izjave pa so, čisto po vojaško, namenjene sesuvanju in ponovni vzpostavitvi teh osebkov (resetiranju če hočeš). Sicer pa se tukaj njegov domet neha. On še zdaleč ni našel zdravila za vse tipe alkoholikov (in teh ni malo), je pa dovolj poskrbel za svoj PR, tako da mu jaz posebnehga spomenika ne bi postavljal. Namesto režečega Kidriča na koncu Večne bi postavi raje Budo ali pa Svamidžija.

... čuj, Rugelj me niti ne zanima, ampak ker si navalil z njegovimi metodami, jaz Kidriča ne bi menjaval, ker samo brezjajčniki in faliranci vsakih pet minut menjujejo svoje mnenje ...

P.S.: NemirniTujec je predlagal, da bi Kidriča zamenjali z Rugljem, jaz pa sem se spomnil na Rugljev odnos do partizanov in domobrancev in ker je NemirniTujec glih kontra, jaz pa sem žleht, sem nalimal tisti link iz Mladine ...
Čak mal, jaz glede Kidriča nikoli nisem spreminjal mnenja, že precej časa sem za demontažo, če ne gre drugače, bi ga prepustil ljubiteljem barvnih kovin iz dolenjskega konca, oni bi zelo hitro&poceni poskrbeli za reciklažo, mimo državnega razpisa.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen