Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[rename]

Hja, torej sta vidva (v dvojini, hehe) kriva, da je samo eno mnenje v printu :-P

Franklovo okoli-vroce-kashe-tacanje ne steje.press.
To gre tko. En cigo babyfacu nastavi kupcek dreka in babyface zataca noter da se kar segreje in zakadi in zasmrdi.

Gospa izkusena emancipirana sodobna in svobodna zenska, ki malo bolje od babyfacea ve, s cim se posameznica sooca pri splavu, to vidi in ji dvigne dekl do plafona (ti bom dala jaz gobezdanje smrkavec ti se bos zdaj petelinil preden si sploh kljun v svet pomocil majku ti nabijem evo ti kontre daseminikaklektordotaknilnitivejice suncevamnazadnjasko) in eto clanek.

Gustl med trpljenjem pod jarmom teniskega loparja in kontinentalnega nadomestka za pivo na kratko pospega na forum v vmesnem casu in vidi da ima ljudska modrost ze peno na ustih:

"Haloo.. frankl, sefe? Daj hitro enega nacaraj na temo volitev, takega roznatega in benignega, jaz pa grem gasit, ker mamo spet virtualen pozar."

Slusalka: "Xxx dbghgfredg xxyy dfak?"

"Ja, pero, spet so crnci. Ampak ne, ni tok hudo, bomo zrihtal."

Slusalka: "ghghgfd xxx bnjhf!!!"

"Ne pero, baje da mu glih cebele rojijo nekje na sosedovem hlevu in ne more. Jaz pa ne znam clankov pisat, in tukaj mam pivo ze cist toplo. Mas eno v dobrem, res, daj napisi prec sefe prosim zlat si.."

Beep beep beep beep.

And the rest is history.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen