Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
[macon]
> [najobj]
>
> ... alzo, če jaz zdaj tebe prav razumem, je Kučan ubil Krambergerja, da na katerih od naslednjih volitev vedno večinski komunajzarski volivci slučajno večinsko ne bi volili Iveka ... eh, jebiga ...
>
> P.S.: pojma nimam, kaj je vedel in zakaj je koga tako zelo motil brez kakšnega programa politično absolutno nenevarni Ivan Kramberger, definitivno pa je tota tvoja razlaga več kot smešna ... khmm, in kar je še bolj smešno, tota tvoja razlaga ni samo tvoja, ampak jo že 25 let kot papige združeno ponavljate vsi antikomunisti Slovenije ...
Režimska zloraba in kriminal morata biti tako huda in vulgarna, da si sleherniki kot si ti, ki hodiš v službo, plačuješ račune in skrbiš za bližnje, tega ne upate niti zamisliti, ker si ne upate pogledati v brezno pred vami. Ker bi vam podrlo vse predstave o varni stabilni družbi, raje lažete sami sebi, se norčujete iz "teorij zarote", hkrati pa nimate nobenega odgovora na luknje v uradni verziji, ki jo nekritično sprejemate, ker je to najlažje in najbolj udobno. Drugi pač mislijo zate, ampak ti bodo to tudi drago zaračunali.
... OK, sicer ne vem, na osnovi česa si zgruntal, da jaz verjamem, da se s puško da zadeti okoli ovinka, kot je menda bila uradna verzija, definitivno pa ne vidim nobenega razloga, da bi Iveka okoli ovinka naciljal Kučan ... jebiga, vsaki umor ima neki motiv in res moraš biti zelo pameten - jaz pač nisem - če s svojo glavo zgruntaš, da nekdo nekoga ubije "na zalogo" za nekaj let naprej, kot si ti napisal, da je bil Kučanov motiv za umor Krambergerja, sploh ker je bil Ivan Kramberger brez stranke in ki kot svojeglavi posebnež stranke ne bi niti imel ... khmm, in kjer je bil Kučanov smrtni sovražnik Janez Janša predsednik vlade 6 let, pa se v tistem cajtu proti Kučanu zaradi umora Krambergerja ni niti začela kakšna preiskava, kaj šele da bi se mu skrivil kakšen las na glavi ...

P.S.: ker je precej daleč nazaj, sem že malo pozabil, zdi pa se mi, da je bil v času Ivekovega umora notranji minister Igor Bavčar glavni za uradne verzije in ni glih neka skrivnost, kdo je (bil) njegov najpomembnejši kriegskamerad ... khmm, če še dolijem malo olja na ogenj domišljije tebi podobnih, ki pa za razliko od tebe samega satana v človeški podobi namesto Kučana vidijo Janeza Janšo ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen