Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

robi2107 sporočil: 4.272
K vsemu, kar sem že zapisal, nimam več kaj dodati, ker bi se samo ponavljal. Mislim, da je iz mojih prejšnjih postov lahko vsakomur jasno, da mi grejo na kurac VSE mafije, pokvarjene klike vseh barv, vonjev in okusov, kakor tudi korupcija in general. Kakor tudi, da ne zagovarjam nobenega. Kdor dela pizdarije, naj gnije v čuzi no matter v kateri partiji je.
NemirniTujec with all do respect filozofira iz Velike Britanije. I tata bi sine.
Sicer pa tudi v VB ni vse zlato kar se sveti.
Pa kaj potem, če filozofira od tam. Ne vem, komu on plačuje davke in ne vem kam gre k dohtarju, če kaj zboli, pa me niti ne zanima. To je njegova stvar. Vem pa zase. Vem, da plačujem davke tej kurčevi državi, ki se potem dela norca iz tega denarja medtem ko mi razlaga, da je treba šparat. In vem, da moram za dohtarja čakat 100 let, da pridem na vrsto, ali pa grem lahko samoplačniško. Ker baje da ni gnara. Z osnovnim in dodatnim zavarovanjem pa si v glavnem lahko obrišem rit, če nisem ravno na pol mrtev. Zato imam več kot dovolj razlogov, da pizdim čez to gnilo državo. Pa ne mi zdaj razlagat, da bo JJ vse rešil. Da pa tudi GB ni the land of milk and honey, mi je pa tudi jasno. Tudi o tem oz. splošni situaciji u svetu pa i šire sem že povedal vse, kar si mislim.
Demokracija je (žal) edino orodje, ki ga imamo. Razen diktatorjev in vojne.
Tole, kar imamo, je bolj en k***c od demokracije. Partitokracija je ustreznejši izraz. O njej sem pa tudi povedal že vse, kar si mislim.

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(