Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-204390 sporočil: 13.528
[najobj]
> [vickibedi]
> > [najobj]
> > > [NemirniTujec]
> > > > [rename]
> > > > Ker si ravno v Angliji...spomnim se, ko sem bil kot nadobudni programer na solanju v Londonu sredi 80-ih in zvecer pohajkoval tam v znanih ulicah od st.Paul Cathedral proti Temzi...in srecal aktivista, ki mi je rinil komunisticni pamflet v roke....in sem ga poslal v fakof rekoc: prihajam iz komunisticne dezele, pojma nimas o cem govoris....mu je kar sapo vzelo (v bistvu so bili trije mladci, se danes vidim, kako so bili sokirani hehe)....in so kar sli stran nekam.....

> > > Hehe lepo...
> > >
> > > A to te je komunisticna diktatura poslala v london... ali si imel bogate kapitalisticne sorodnike sredi komunisticnega terorja? Ker vidim da si glih aktivisticen, pa me zanima kako ti je vseskupaj uspelo...
> > >
> > > (ne bom pa tak pujs da bi kogarkoli vprasal zakaj se je iz kapitalisticne svobode vrnil ustvarjat v komunisticno diktaturo... vem jaz da svoboda ni tako komot kot se zdi od dalec... :-))

> > ... čuj, ti si pa res žleht, ni kaj ...
> >
> > P.S.: ker je po dolgem cajtu spet naneslo na trpljenje forumskih oporečnikov pod zločinskim komunističnim škornjem, meni ni težko priznat, da mi za železno zaveso ni bilo nič hudega in mi je bilo včasih celo lepo, ko sem se s kameradi vozil čez mejo na pijanske turneje na bližnji Weinstraße, ker so bile v enem obdobju tam buteljke bolj poceni kot pri nas ... khmm, in ko smo bili pred komunistično policijo v resnični nevarnosti na ulicah Maribora, potem ko smo se dobro naliti nazaj grede uspešno prešvercali po skrivnih poteh daleč od njihovih patrol ... evo, in ko ob vsem trpljenju od komunistov preganjanih forumskih oporečnikov malo pomislim na svojo polpreteklo preteklost, jaz s komunisti nisem imel nobenih problemov, ker za razliko od forumskih oporečnikov nikoli nisem rinil v njihove vrste ...

> Jaz s komunisti tudi nisem imel nobenih osebnih težav (okej, če zanemarim fanatično učiteljico zgodovine in STM-ja iz SŠ, ki mi je grozila s črno piko v dosjeju in me je zaradi ene nedolžne izjave vzela na politično piko). Kljub temu pa sem že takrat vedel, da je ta režim sprevržen in obsojen na propad.

... čuj, mogoče je tudi sprevržena umetna tvorba EU obsojena na propad, ampak ker nisem jasnovidec kot ti, pač živim svoje življenje in se ne sekiram zaradi stvari, na katare nimam in ne morem imeti nobenega vpliva ...
Gotovo da je, ampak saj se spomniš, da se je vmes odrolalo par stoletij zgodovine. Meni osebno je gotovo žal za Napoleonom, ki je hotel narediti taprvo EU. Rusi so ga zjebali, pa tudi ostali, ker Francija gotovo ni bila dovolj močna da bivodila EU. Edino Nemci so bili zgodovinsko gledano dovolj močni da bi združili ta koncept. Hitler je imel svoj zgodovinsko priložnost, pa jo je zapravil:
www.youtube.com/watc...-YgBNQeDNc

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(